Miało być dużo zielonych prac, ale tak to jest, że człowiek sobie coś zaplanuje, a tu rzuca się na niego proza życia z całym arsenałem chorób i przypadłości, a jedna rozgrzebana zielona okładka leży na biurku przez tydzień. Zdaje się jednak, że już idzie ku lepszemu, a tymczasem - proszę państwa, Hania tworzy:

Hania skrapuje

Zwróćcie uwagę, jak profesjonalnie ona tę wstążkę magikiem smaruje…
A tu już skończone dzieło:

Konik

Rozmowa przy tworzeniu:

- Mamusiu, mogę wziąć ćwieka z twojego biurka?
- Nie, nie możesz sama brać. Powiedz, jaki kolor chcesz, to ci dam.
- Nie, ja chcę sama wziąć… Może ty mi daj pudełko i otwórz, a ja sobie wybiorę?
- No dobrze, to które?
- To z dołu, bo ja chcę śnieżynkę.

Zdaje się, że powoli muszę rozważyć, czy schować wszystkie przydasie do najwyższej szafki, czy pogodzić się z nieuchronnymi hm… ubytkami w zasobach.

10 Responses to “Moje dziecko skrapuje”

 1. Jak patrzę na tę pracę, to myślę, że to jest nie do wyhamowania, córka łyknęła scrapowego bakcyla :) Będziesz chyba musiała pogodzić się z tym, że jest was dwie do zużywania przydasi :) Ale to chyba fajnie, że dziecko podziela zainteresowania mamy.

  Nimucha

 2. najwyraźniej nadszedł czas na robienie podwójnych zakupów ;)
  zaraz będzie: “mamo daj mi na zakupy, chce zamówić …” ;)

  offca

 3. “scrapomaniaczki - nowa generacja”. :)

  MAGiALENA

 4. Nieźle się Hania napracowała nad tym Pony:)
  Moja córa też przychodzi do mnie na “zakupy” skrapowe i robi swoje “kartki”:)

  Monia

 5. Pięknie, już się uczy kolorowania. Dziś pony, jutro jakaś tilda ;) Ćwiek jest, cekinowa gwiazdka, wstążki i kokardki, puncherowe wycinki, nic dodać nic ująć. Takiego talentu tłumić nie wolno!

  milqin

 6. nooo, i chyba nie jest miłośniczką C&S, więc obawiam się, że szybko nadwątli Twoje zapasy ;)

  moje dziecko też chętnie ’scrapuje’ (choć manualnie to on dupa), a najchętniej pożycza bindownicę do uruchamiania różnych konstrukcji ;)

  k_maja

 7. Oj, naprawdę C&S to nie jej styl, to powyżej to podobno jeszcze niedokończone jest… bo zostało jeszcze całkiem sporo wycinanek puncherowych do wykorzystania.

  Madzia-

 8. a ja jednak trochę ci zazdroszczę… moje chłopaki zupełnie się nie garną do żadnych rękodzielniczych działań, nie mogę ich zainteresować niczym :(
  a Hania zdolna po mamie, a styl jej się jeszcze wyklaruje ;)

  coco.nut

 9. Magda, wierz mi, to jest przepiękna praca! Emilka miała zawsze dobrą rękę do plastycznych zabaw, ale nigdy czegoś tak pracochłonnego nie stworzyła. I jeśli Hania sama pokolorowała kucyka, to masz w domu prawdziwy talent. Dobrze, że ma się przy kim rozwijać :)

  jo

 10. Och, no pewnie, że sama pokolorowała kucyka. I wycięła :) Muszę koniecznie wrzucić tu fotkę jej malunku przedstawiającego panie z przedszkola…

  Madzia-

Leave a Reply