Spodobało mi się wyzwanie scrapowe na Scrapujących Polkach w zeszłym tygodniu. Bardzo starannie robiłam skrapa, używając wszystkich wymaganych materiałów, sznurka, zszywek, folii (tu w postaci folijek od stempli - napisu i tego kółka pod zdjęciem), skrzętnie zrobiłam zdjęcia, po czym w czwartek wieczorem poszłam oglądać mecz i zapomniałam wrzucić fotkę na Polki, no. A dziś już po ptokach, jest następne wyzwanie, też fajne, może tym razem będzie rzut szybki? Póki co prezentuję to spóźnione dzieło (będące jednocześnie Liftonoszkowym liftem pracy Rahel Menig - TEJ).

Miłość

Zbliżenie:

Miłość

I większa wersja TUTAJ.

Trochę jednak zazdroszczę tym wszystkim, którzy jutro będą w Warszawie na Zlocie - ja będę w bawialni na urodzinach Hani ;) Ale za to za tydzień… tada! Będę we Wrocławiu, na Letnich Warsztatach Craftowych. Trzy dni! (tfu, tfu, npu).

*Był sobie kiedyś taki program KOC (Komiczny Odcinek Cykliczny). I tam były takie filmowe rebusy… rzut wolny… rzut szybki… ;)

4 Responses to “Rzut wolny*”

 1. też zazdraszczam zlotu i też będę we wrocławiu! i też 3 dni! w każdym razie planuję od piątku, jupi! spotkamy się w takim razie na pewno :)

  a LO świetne!!! też ostatnio robiłam takie z kółkiem ze sznurka, ale u mnie jakoś mniej wyeksponowane…

  coco.nut

 2. Scrap świetny, nie przeładowany. Wszystko pięknie współgra. :)
  Czy ten materiał pod zdjęciem to kalka? Czy też może coś innego? Jestem bardzo ciekawa co też tam użyłaś. ;)
  Na zlocie w Wa-wie też nie byłam :( a do Wrocławia mam kawał drogi :(
  Więc Wam okropnie zazdroszczę.
  Bawcie się super i koniecznie podzielcie się wrażeniami. :D

  Wiola_c

 3. Wiola - pod zdjęciem większy kawałek to kalka techniczna, a ten mniejszy pognieciony na dole to papier śniadaniowy :)

  Madzia-

 4. Madziu dziękuję za wyjaśnienie. :)
  Tyle fajnych rzeczy jest w kuchni lub w szufladzie biurka i leżą sobie gotowe a ja głowię się co tu można wykorzystać w tworzeniu scrapów, kartek. ;)

  Wiola_c

Leave a Reply