OGŁOSZENIE: Od soboty na blogu będą wyłączone na jakiś czas komentarze - wyjeżdżamy na wakacje i nie będę mogła na bieżąco sprawdzać, a przychodzą takie tony spamu, że później i tak bym tego nie dała przejrzeć. Więc przepraszam osoby ewentualnie chętne do zostawienia dobrego słowa - chwilowo tutaj się nie da, ale np. mailem albo na fb będzie mi miło :)

Tym razem wpisuję się w szerszy trend podziękowań końcoworocznych dla pań nauczycielek i przedszkolanek. Zuzia kończy przedszkole, zostawia ukochaną panią i całe mnóstwo innych pań - dla wszystkich na pożegnianie będzie czekolada w serduszkowych opakowaniach z eleganckich papierów UHK Gallery:

Serduszka

Serduszka

A dla najcudowniejszej wychowawczyni, pani Oksany, dzięki której ten rok w przedszkolu był naprawdę wspaniały, radosny, pełen fantastycznych prac i mnóstwa ciekawych zajęć, zrobiłam ogromny, bo 40×40 cm, skrap na blejtramie, ze zdjęciem przedszkolaków:

Dziękujemy

Większe zdjęcie jest TUTAJ. To koło z kropeczek wygląda niestety trochę jajowato, ale w rzeczywistości jest bardziej koliste. Na bazie koła ułożyłam kompozycję z kwiatów i tekturek z Wycinanki:

Dziękujemy

Dziękujemy

Trochę to duże jak na pamiątkę, ale mam nadzieję, że pani znajdzie gdzieś miejsce na powieszenie obrazu :)

3 Responses to “Podziękowania”

  1. Witam! :) czy robisz może swoje prace na zamówienie dla kogoś ? dziękuje za odpowiedz

    daria

  2. Nie, nie robię prac na zamówienie, tylko hobbystycznie dla siebie :)

    Madzia-

  3. Pamiątka jest super, myslę że jak nie u siebie to w przedszkolu miejsce znajdą :)

    Barbarella

Leave a Reply