Mam z ubiegłego roku mnóstwo pięknych zdjęć moich dzieci, portretów takich ładnych, a że raz mi Empik przez pomyłkę wydrukował całe duże zamówienie foto dwa razy - to mam naprawdę bardzo dużo odbitek do wykorzystania - mogę sobie szaleć ze skrapami. We Wrocławiu powstał np. skrap podwójny, tzw. 2pager - do bardzo dziwnej mapki, która nie miała żadnego sensu, dopóki Agnieszka - Latarnia Morska - nie odkryła, że to jest jedna mapka do dwóch skrapów jednocześnie, taka podwójna. W takiej konfiguracji wszystko nabrało innego znaczenia ;) (A mapka pochodzi ze strony Let’s Scrap Sketches.)
I tak, Hania i Zuzia na podwójnym LO:

2page

Osobno:

2page

2page

A na dodatek jeszcze jeden scrap, bardzo C&S, więc zgłaszam go na wyzwanie clean&simple z bloga przyda-sie. Takie zdjecia z morzem i piaskiem lubię oprawiać naprawdę minimalnie, bo po co to zasłaniać… Na zdjęciu Hania nad morzem:

Moments2

Korzystając z okazji chciałabym zaprosić wszystkich chętnych na wyzwaniową sobotę na grupie ScrapElektrownia - jutro, 10 lutego, planujemy z Miszelką bardzo różne scrapowe wyzwania w temacie trochę miłości, trochę Walentynek… Będzie fajnie, zajrzyjcie :)

4 Responses to “Córeczki”

 1. świetnie to wygląda, marzy mi się wzięcie za coś takiego :)

  telashe

 2. Fajna pamiątka :) Dziękuję za udział w zabawie na blogu Przyda Się :)

  Kasia

 3. Piękna praca :)Cudownie wykonana:) Dziękujemy z udział w wyzwaniu Przyda Się :)Pozdrawiam -Gosia

  Peninia

 4. Cudny scrap ;)) uwielbiam <3 dziękujemy za udział w wyzwaniu Przyda-się ;))

  Anna

Leave a Reply