Od dawna chciałam spróbować stworzyć wpis ze zdjęciem, czyli takie jakby LO, w małym notesie - traveler journalu (wymiary 21×10 cm). Prześliczne takie wpisy robi Pinezka, niesamowicie inspirujące, i wreszcie mi się udało! Jest to strasznie fajne, odkryć coś nowego! LOsy i albumy, czasem i wpisy do art journala zawierające zdjęcie, robię już od bardzo dawna - a tu świeża forma, ze swoimi własnymi możliwościami (malutki rozmiar, więc nie trzeba dużo czasu) i ograniczeniami (musi być płasko, bo to jednak notes), stawiająca nowe wyzwania (dostosowanie się do podzielonej na pół strony), no po prostu coś cudownego :) No i na Warsztatach Dolnośląskich udało mi się za to zabrać i z przyjemnością potworzyć.

Pierwszy wpis na pierwszej stronie, czyli taka połówka:

Traveler

Miało być płasko, ale tak troszeczkę nie mogłam się powstrzymać, te najbardziej płaskie kosteczki dystansowe jednak poszły w ruch:

Traveler

A następne wpisy już na podwójnych stronach.
Żółty, wg mapki na wyzwanie z Warsztatów:

Mapka

Tu ze zdjeciem z Warsztatów z zeszłego roku, z naszym scrapowym stolikiem na pierwszym planie:

Traveler

I trzeci, w klimacie Harrego Pottera, a na zdjęciu my w zwierciadle Ain Eingarp:

Traveler

Na razie tyle - teraz wyjeżdżam zbierać nowe wspomnienia i robić mnóstwo zdjęć, żeby później mieć co skrapować :D

4 Responses to “Scrapy troszkę inne”

 1. Super wyszło :)

  zojka

 2. Wspaniałe! Szczególnie drugi i trzeci :)

  Chimera

 3. Piękne prace :) Też sobie kupiłam taki notesik i planuję wykorzystać go na proste i płaskie wpisy. Niestety jakoś takie prace nie chcą mi wychodzić, zawsze się rozpędzę z teksturami i ozdobami ;)

  Dagmara Kos

 4. Ha, Dagmara, jak ja się musiałam pilnować przy tych pracach, żeby nie przykleić więcej warstw, niż na jednomilimetrową kostkę dystansową ;) Odklejałam już przyklejone enamel dots, bo stwierdziłam, że za grube. No ale o to trochę chodzi, jest wyzwanie :)

  Madzia-

Leave a Reply