Mediowa ramka z serduszkiem
Wednesday, July 8th, 2015Ramkę zrobiłam na jeden z konkursów na wrocławski zlot. Większe zdjęcie – TUTAJ. Do ramki z ikei poprzyklejałam różne drobiazgi, pomalowałam gesso, a później kolorowałam mgiełkami. Serduszko pokolorowane tuszem i pokryte crackle accent: Dostała ją w prezencie miła dziewczyna z różowymi włosami, bo podobała jej się kolorystyka 🙂

