Lubię robić ATC - jak się trafi fajny temat. Ostatnio trafiły się nawet trzy, oto efekty.

1. Muszelia zaprasza do zrobienia ATC na temat “Biblioteka” - i przesłania ich na adres Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie odbędzie się wystawa tych prac. Bardzo, bardzo mi się ten temat spodobał, biblioteka to od zawsze jedno z ulubionych moich miejsc, miałam nawet przyjemnosć pracować w dwóch bibliotekach i dobrze to wspominam. ATC nie wyszło mi jakoś szałowo… na pewno jest mniej ozdobne od pracochłonnego wytworu Muszelii, ale i tak je wysłałam, i będę na wystawie ;)

Biblioteka

2. Zeszłotygodniowy temat ATC na Skrapujących Polkach też mi podpasował - “We dwoje”. Interpretacja w moim stylu - nieromantyczna ale ciepła.

We dwoje

3. Aktualne wyzwanie ATC na Skrapujących Polkach - już zrealizowane, czyli temat chwytliwy: “Skrzydlate”. Użyłam moich absolutnie ulubionych stemplowych skrzydeł i dołozyłam drugie wyzwanie - magiczne koraliki z CraftArtwork. I całkiem przypadkiem w efekcie praca pasuje też do Słoika na myśli nr 145 “Błękit i róż”. Takie combo mi wyszło w małej formie:

Marzenia

Marzenia

I jeszcze zrobiłam takie super skrapowe zakupy, tu i tam, trochę bardziej nawet tam, niż tu, i teraz tupię nogami z niecierpliwości…

6 Responses to “ATC bardzo różne”

 1. Świetne, dziękuję :) Teraz czekam z niecierpliwością, żeby zapakować do gabloty :D Wystawa coraz bliżej.

  Muszelia

 2. Niestety jeszcze go nie mam, ale na pewno zdąży na czas :)

  Muszelia

 3. Wszystkie bardzo fajne, pierwsze, biblioteczne, the best :)
  “We dwoje” też mi się podoba, a to że nieromantyczne robi mu na plus, bo, w moim odczuciu, mądre, dorosłe, nieinfantylne.

  nimucha

 4. Aż mi się zachciało zrobić ATC! :)
  Ostatnie obłędne :)

  Barbarella

 5. JEST!!! zawieruszył się w bibliotece - nie przewidziałam, że zwykłe listy mają inną drogę :D Wystawa już prawie gotowa… odpoczywa w gablocie po dłuuugiej podróży.

  Muszelia

 6. Tores kochana - twój uskrzydlony koralik jest piękny! Prawdziwie magiczny bez dwóch zdań!

  Tusia

Leave a Reply