…i paczka dotarła, więc mogę już pokazać zawartość.

Była to paczka niespodzianka dla Karoli, w ramach zabawy-wymiany na forum Scrappassion. Zasada wymiany jest taka, że odbiorca określa hasłowo, co chciałby dostać, a nadawca twórczo pomysł rozwija 🙂 . Karola chciała wszystko w brązie, i dostała:

Babeczkę – murzynka:

Babeczka1

Babeczka2

Zakładki do książki:

Zakladki1

Zakladki2

I tekstylnego krzywulca, czyli pierwszą uszytą przeze mnie poduszkę (no dobra, przyznam się – z maszyną pomagała mi mama 😉 ):
Podusia

Nie mogę się doczekać, kiedy do drugiej adresatki dotrze druga paczka, mam nadzieję, że też się spodoba. No i oczywiście – kiedy do mnie dotrą zamówione przeze mnie niespodzianki!!!

9 Responses to “Wysłałam paczkę…”

 1. Leżę i kwiczę! Wszystko takie mmmmm, czekoladowo-pyszne! A padłam przy zakładce kwiatkowej, mniam!

  asia wu

 2. O rany! W pierwszej chwili myślałam, że to prawdziwy tort! 😀
  Gratuluję udanego debiutu poduszkowego! Piękne te, rzeczy. Karola na pewno zachwycona, że jest ich właścicielką, a ja jej pozazdroszczę 😉

  .edith

 3. Zakładka kwiatowa zrobiła się sama. Nie miałam na nią pomysłu, aż tu białe linie po prostu wyszły z kwiatka w kratkę i okazało się, że o to chodziło 😉

  admin

 4. Madzia… 🙂 Nie będę się tu rozpisywać tak jak na gg, ale zaręczam wszystkim wszem i wobec, że paczka mnie ogromnie ucieszyła, wszystkie doskonale dobrane rzeczy – i te handmade i te niehandmade – są fantastyczne!!! Możecie mi zazdrościć 😀 A co! :*

  Karola

 5. moja droga!!! zejdź z zieleni i przerzuć się na dłuzej na brąz, bo takie czekolady które tworzysz są przepyszne!!! cudo, cudo,cudo!!!

  nulka

 6. Zieleń, jak sądzę, brązom nie przeszkadza 🙂 . I poczekaj, poczekaj, zieleń też jeszcze będzie…

  admin

 7. o rany..ale czekoladki…..
  ślina cieknie….:)

  finnabair

 8. Tak sugestywna ta babeczka, że przeczytałam zaraz pod nią “zakąski do książki” 🙂 Bardzo apetyczne, a zakładka z kwiatkami rulez!

  joanna

 9. Hehe, zakąski 😀

  admin

Leave a Reply