Do Sali Sławy znowu trafia k_maja czyli Kasia, tym razem z pudełkiem-prezentem dla Yoasi, koleżanki z forum.

Pudełko jest oczywiście urody prześlicznej, dekupażowo-skrapowe, dopracowane w każdym szczególe, staranne, klimatyczne, ale przede wszystkim – jest zrobione z sercem. Yoasia potrzebowała czegoś na pocieszenie, jak to określiła “psychologa w pudełku”. I Kasia zrobiła jej takie pudełko – pełne fiszek, na których z jednej strony zapisała mądre, podnoszące na duchu teksty, a z drugiej – cytaty z galerii Yoasi, wpisywane przez zachwycone jej twórczością koleżanki.

Na forum Scrappassion jest mnóstwo ciepłych osób, mnóstwo życzliwości, bezinteresowności i dobra, ale Kasia po raz kolejny wspina się na jakieś niedosiężne wyżyny. Nie tylko zrobiła coś niesamowicie pięknego specjalnie dla Yoasi, ale na dodatek umie słuchać innych i dostrzegać ich potrzeby, umie wymyślić rzecz te potrzeby spełniającą i poświęcić mnóstwo czasu na jej zrobienie. Robienie takich prezentów to naprawdę wielki talent.

Z wyrazami podziwu i szacunku dla Kasi przedstawiam pudełeczko:

Pudełko Joasi

Pudełko Joasi2

Pudełko Joasi2

2 Responses to “Psycholog w pudełku”

  1. chce powiedziec ze gdy zobaczyłam pudełeczko i jego zawartosc czułam sie tak ze tego opisac nie jestem w stanie …. teraz zawsze jak sobie do niego zagladam ( a robie to czesto) to normalnie serducho mi sie wyrywa… sam pomysł jest tak fantastyczny ze zasługuje na jakis order.
    wzruszyłam sie tak jak dawno nie . tu tez powiem K-maju DZIĘKUJE !!!!!!!!!!!!

    yoasia71

  2. nie da sie ukryć,,,cudny jest:):):)

    finnabair

Leave a Reply