Zrobiłyśmy z Hanią skrapka 🙂
Na zajęciach muzycznych, a co. Taka przerwa w graniu i śpiewaniu. Hania narysowała zygzaczek na ogonie samolotu, a później przyklejała chmurki. Ładnie nam wyszło, prawda?

Samolot

6 Responses to “Hania skrapuje”

 1. najbardziej podoba mi chmurka przesłaniajaca słoneczko:)
  całuski dla Hani:)

  yoasia71

 2. bardzo fajna pracka – chmurki są urocze 🙂

  finnabair

 3. To Hania odziedziczyła skrapowanie w genach! Niesamowite 🙂 I talent po mamusi.
  A przy okazji – czy ktoś zna stronę z prostymi skrapami dla przedszkolaków?

  joanna

 4. Asiu, ale co konkretnie masz na myśli? Jakieś wzory, obrazki do kolorowania, mapki, szablony, konkretne przepisy krok po kroku, jak coś zrobić? Bo wiesz, to się zasadniczo samodzielnie wymyśla, chociaż na pewno jakieś strony tego typu są.

  Madzia-

 5. O co mi chodzi? Z tego co piszesz, to chyba o przepis na coś prostego: ramkę do zdjęć, kartkę okolicznościową. Najlepiej coś, co się przyda jeszcze w przyszłości, albo da się komuś wręczyć. I wykonać w jedną godzinę przylepiając, malując, ozdabiając. Background przygotowujemy my, rodzice (wycinanie kształtów, składanie itp.).
  A wiesz Magdo, że nie mogę teraz trafić na tę książkę o scrapach dla dzieci, co dostałyście ode mnie? A tam są chyba fajne rzeczy 🙂

  joanna

 6. A, to ma być na te zajęcia z dziećmi? To chyba najlepiej byłoby przygotować takie bazy do kartek (A4 przeciąć na pół i złożyć jeszcze na pół), a do tego powycinane np. puncherami kształty (kwiatki, serduszka, kółka) i dzieci by z tego robiły sobie obrazki/kartki. Można tam u was też kupić naklejki typu “najlepsze życzenia”, to by pasowało nawet.

  Madzia-

Leave a Reply