Skrap, nad którym siedziałam ponad tydzień, wymyślając kolejne dodatki. Tak, wiem, że zasadniczo to tych dodatków dużo nie ma, ale biorąc pod uwagę moje ograniczenia w tym względzie – posunęłam się daleko. Bo i trzy rodzaje papieru wzorzystego, i kółeczka, i kwiatki, i napisy… Szaleństwo.

Może kwiatki nie do końca pasują do spaceru z 29 grudnia, ale śniegu i tak nie było, więc co mi tam. Kółeczka ułożone z kropek wycinanych nitownikami Fiskarsa (największe zwykłym dziurkaczem). Przyklejanie tych malutkich kropeczek to jest masakra, wyrazy podziwu dla k_mai, która to robi prawie na każdej swojej pracy 🙂

Spacer07

7 Responses to “Spacer mało zimowy”

 1. I super wyszło! Bardzo mi sie podoba!

  Kayla

 2. Piękny scrap!! A tak to chciałabym dodać że Twój minimalizm przeradza się w szaleństwo przepychu 🙂 Coraz więcej dzieje się na Twoich pracach 🙂

  Zielona

 3. Kayla, cieszę się 🙂
  Zielona, hehe, szaleństwo przepychu, no prawie. Jeszcze trochę i zdjęć nie będzie widać spod tych dodatków 😉

  Madzia-

 4. no wiem wiem.. że tu tez można pisać ,, ale mnie tak normalnie wybił z rytmu poprzedni artykuł, na temat ebay’u . że zapomniałam… jest CZADOWY .. SCRAP oczywiście ;)!!!!!

  kreffcik

 5. Lubię u Ciebie w pracach…porządek. Rzeczywiście dzieje się na nich coraz więcej, ale nadal ze składem i ładem. Fajnie, że obmyślasz sobie ze szczegółami, co chcesz uzyskać.
  PS Radzę zwiększyć czujność,na dniach gdzieś, ktoś będzie…strzelał;)

  Makówka

 6. Zostałaś przeze mnie ustrzelona 😉 Zapraszam do zabawy, szczegóły na moim blogu: kayla.blox.pl

  Kayla

 7. bardzo udany skrap, doskonała jest i kolorystyka i układ…
  niesamowita dbałość o detale te ucięte różki wymiatają…

  czysta energia… super

  agnieszka-anna

Leave a Reply