Taki jest wymyślony przez Magdalenę temat wyzwania na forum scrappassion. Oskrapowałam więc zdjęcie mojego taty, totalnego żeglarza-maniaka. Mało jachtu widać, ale wiadomo, o co chodzi.

Pasje 1

Pasje 2

Pasje 3

Pasje 4

Materiałoznawstwo: skrap 21×21 cm, baza to BG Periphery, literki z jakiegoś zestawu BG na brązowym papierze Rayhera, mały napis – wytłoczony i poprawiony białym żelopisem. Tasiemki bawełniane, dratwa, kółka to podkładki do śrubek (Leroy-Merlin), zszywki białe i taka zawieszka w kształcie skręconej liny – z Beadshop.

Sesja zdjęciowa raz jeszcze autorstwa Uhk 😉

7 Responses to “Męskie pasje”

 1. Scrapy są świetne!!!
  Nasza Toreska na spotkaniu nie trwoniła ani minutki na leniuchowanie! No nie licząc tylko pokazu laserowego i niegrzecznych królików 😛

  Niebiesko_Oka

 2. Ten jest chyba najczadowniejsiejsiejszy ze wszystkich!!!!!!!

  uhk

 3. oj jak sie ciesze ze podjełaś sie wyzwania!! temat wydawało mi się jest jak najbardziej na czasie- przecież lato jest.. a tu cisza.. dobrze ze choc jeden scrapek bedzie!!

  a sam scrap jest extra! super papier do zdjecia. ten zawijas stempel idealnie pasuje- te kółka metalowe jakby sie z jachtem kojarzą i te tasiemki ze zszywaczami ekstra po prostu!!

  magdalena

 4. Magdalena – zawijas już był na papierze 🙂 Dobrze się wpasował w temat. A co do wyzwania – to oprócz mojej pracy są jeszcze dwie inne, więc aż tak źle nie jest.

  Madzia-

 5. Madzia, totalna ósemka za tę pracę!!! Oszałamiająca!!!! 🙂 Maksymalnie mi się podoba!!!

  Bea

 6. ja szczerze kocham ten scrap – czad!!!!

  finnabair

 7. Świetny jest! Ogromnie mi się podoba tasiemka połączona zszywkami ze sznurkiem :))

  Nowalinka

Leave a Reply