Czy miesiące mają kolory?

Takie pytanie padło na blogu Polki Skrapują. Wyzwaniem jest stworzenie skrapa w jednym kolorze, tym kojarzącym się z majem.

A mnie się miesiące kojarzą przeważnie dwukolorowo. Maj jest zielono-biały, jak konwalie (a propos – strasznie trudno kupić, a uwielbiam po prostu zapach konwalii, chyba muszę się na ryneczek przejechać, tam sprzedają, póki jeszcze są.) (Tak, wiem, że konwalie są pod ochroną.). Czerwiec jest zielono-czerwony, jak truskawki. Itd.

Nie mam jeszcze zdjęć z tego maja (ale już niedługo), znalazłam więc inne, z przeraźliwej przeszłości czyli sprzed siedmiu lat. Powstał mały (21×21) skrapek, oczywiście zupełnie inny, niż był w planach, ale już trudno. Te krzaczory po bokach zdjęcia to rub-onsy Fancy Pants Splendor.

Maj

Maj2

Maj3

Aha, jeszcze pierwszy raz w życiu ugotowałam ogórkową i wyszła suuuuper. Mniam. Też zielona.

6 Responses to “Gdzie się podziały przeszłe maje”

 1. Madziu nawet kurteczkę masz majową 😉 Scrap SUPER, krzaczory tez 😉

  Madi

 2. Śliczności, a ja zastanawiam się jak ugryźć ten jeden kolor. Tobie wyszedł super
  Maj ma jeszcze fiolet od bzów
  A na konwalie zapraszam do mnie. Mam pól ogrodu, rosną jak trawa, muszę je wywalać. Kocham konwalie i bzy za ich zapach. Normalnie doznania czadowe

  katasiaczek

 3. Widać, że Ci zielono biało w duszy gra majowo… Pięknie!!
  A pod ochroną tylko te konwalie które dziko w lesie rosną. Te ogrodowe można rwać w bukiety do woli…. Uwielbiam ich zapach….

  Flora

 4. Katasiaczku… nie wywalaj konwalii – wyśli te karczowane do mnie. Chętnie przyjmę ;-))))

  Flora

 5. Śliczny konwaliowy scrap:) Wysłałam do Ciebie mail, ale napiszę jeszcze i tu: pudełeczko doszło, jest urocze, a zawartość znacznie wzbogaciła moje zasoby craftowe:) Bardzo Ci dziękuję!

  makowepole

 6. Zielono mi 🙂
  ja również myślę jak ugryźć ten temat….
  Tobie się udało!!

  Rybiooka

Leave a Reply