Jestem na wakacjach i ze skrapowych rzeczy mam ze sobą cienkopisy, nożyczki, zszywacz i klej. Ale nie mogłam po prostu przepuścić tego wyzwania ze Skrapujących Polek, no nie mogłam. Z brakiem zdjęć poradziłam sobie bardzo prosto, po prostu je wywołując u fotografa na rogu (niesamowite, prawda? hehehe). Reszta już z górki – baza to tekturka z tyłu bloku rysunkowego mojego dziecka, szary papier – koperta, kolorowe i drukowane skrawki – gazeta. Dratwa i guziczki z pasmanterii po drugiej stronie ulicy. I tak oprócz tego, że c&s, oprócz tego, że na szybko (zgodnie z wyzwaniem), to jeszcze skrapbooking ekstremalny, bo bez przydasi. Bardzo miło było, bardzo.

Skrap mały, 21×21 cm.

Ustka

PS. Okropnie męczące to wypoczywanie z dziećmi, ale czasem udaje mi się pięć minut pogapić na wodę.

12 Responses to “c&s w pół godziny”

 1. Miodzio, super się odnalazłaś w tym wakacyjnym scrapowaniu, piękny scrap i jaka wolność od grzebania w tych pudłach pełnych przydasi i od niemożności zdecydowania się, czy użyć papieru kremowego czy białego a może waniliowego;-)

  mrouh

 2. Zdjęcie rewelka. Skrap cudny. Kto by pomyślał że można… A jednak…
  Podziwiam że w ogóle stanęłaś do wyzwania wypoczywania z dziećmi! Powodzenia i miłego odpoczynku

  milqin

 3. Toresko, to Ty nałogowiec scrapowy jesteś! 🙂 Żeby z nożyczkami na wczasy!
  Ale scrapek śliczny zrobiłaś:)
  I focia fajna, taka wakacyjna:)

  Nimucha

 4. Uoo.. fajnie wyszło, wiesz? 🙂

  pasiakowa

 5. Naprawdę jestem nałogowiec 🙂 Jeszcze albumik (taki bardziej pamiętnik) się robi na bieżąco, z pocztówek i różnych tam skrawków.

  Madzia-

 6. ale ty kreatywna jesteś 🙂 Śliczna praca. Co do urlopu z dziećmi wiem o czym mówisz.Trudno to nazwać wypoczynkiem…

  kasza

 7. ja jechałam na urlop z klejem, nożyczkami, kredkami i całkiem sporą ilością papieru do rysowania, wszystko się przydało 😉 a “wypoczynek” na naszych nadmorskich plażach z dziećmi to dla rodziców obóz survivalowy niemalże, rozumiem i podziwiam twoją siłę twórczą!!!

  coco.nut

 8. Ojej kiedy Ty zdązyłaś go zrobić ja się pytam?????

  Czadosko!!!!!!!

  uhk

 9. scrap jest świetny! gratulacje:)

  Justyna

 10. Dziękuję za komentarz odnośnie przechowywania stempli, faktycznie na pomysł z koszulkami nie wpadłam, a to super pomysł 🙂 Bardzo dziękuję, że podzieliłaś się doświadczeniem 🙂 Ja się dopiero uczę 🙂 Pozdrowionka!!!

  JaMajka

 11. Superaśny.

  Hala

 12. Zdjęcie mnie zachwyca.
  Jest REWELACYJNY!

  ważka

Leave a Reply