dziecko mam chore, a migrena gratis.

Po powrocie ze Skrapowiska byłam totalnie nieżywa i od razu, razem z tą nieżywością, wpadłam w czarną dziurę niedoczasu, w której nadal się znajduję. Ale co tam, damy radę.

W temacie łódzkiego Skrapowiska – warto było pojechać i poznać na żywo wszystkie osoby, które poznałam 🙂 Czasem okazywały się zupełnie inne, niż w internetowym świecie, a czasem – dokładnie takie, jak się spodziewałam. Tak czy inaczej było ciekawie 🙂 Z racji wspomnianego niedoczasu nie będę się rozpisywać, a zdjęć nie zrobiłam żadnych, więc nie ma co pokazywać. Chciałam tylko podziękować BARDZO: Agnieszce Annie, Drugiej Szesnaście, Dryszce, Mamami, Finnabair i Uhk za wspólne nocne kolażowanie przy pełni księżyca (jak Finn zrobi zdjęcie, to pokażę, co nam wyszło) – to było magiczne 😉 I jeszcze wielkie dzięki dla Finn za nocleg (sorry, że zasnęłyśmy w połowie imprezy), a dla Drychy (i Finnowego męża) za transport.

Na samym zlocie udało mi się zdobyć miejsce siedzące przy zachęcającym stoliku The Scrap Cake i z udostępnionych materiałów machnąć takiego skrapka:

Buju buju

Buju buju

Skrapek wg mapki Lemonade, ale że nie użyłam ich papierów ani stempli, to nie zgłaszam do wyzwania (mapka fajna, jak wyjdę z niedoczasu, to może jeszcze coś stworzę).

Koniec nadawania, idę ogarniać chaos.

5 Responses to “Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiona jestem,”

 1. Scrap wyszedł Ci świetny a napis dopełnił całości. Było super patrzeć jak z kartki papieru powstaje dzieło sztuki 😀

  kadabra

 2. o, tak. to był magiczny wieczór. pełnia nam w głowach poprzewracała. 😉

  druga szesnaście

 3. Jak ja bym chciała umieć tak sobie machnąć, ech 🙂
  Zazdraszczam spotkania, żałuję, że nie udało mi się dojechać..

  id.kulka

 4. to idź ogarniaj 🙂
  a scrapek bardzo fajny 🙂

  noomiy

 5. Eeeee ja tu wczoraj komenta zostawiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  #$^%#&^*&%$@^%&$^&&#^%#

  może ja jestem cała do wymiany, nie wiem……

  Było czadowo i o!

  uhk

Leave a Reply