Zrobiłam album – tematycznie zainspirowany wyzwaniem z UHK Gallery Inspiracje “Maskarada”, a formalnie wyzwaniem z forum Scrappassion “Z tego, co można znaleźć w domu” (jeśli ktoś zainteresowany głębszymi przyczynami zaistnienia takiego wyzwania, to zapraszam do lektury wpisu na blogu Annymarii323).

Generalnie album śmieciowy – brązowe koperty, tektura, akrylówka, bąbelkowa folia i nakrętki (robienie tych kółek z gesso za pomocą różnych przypadkowych rzeczy zgapiłam od Moriony – konkretnie z TEGO zachwycającego skrapa), karteczki z notesu, taśma malarska, guziki, żelopis.

Okładka wygląda tak:

Meta

A kilka kart ze środka mniej więcej tak:

Meta

Meta

Meta

Meta

Meta

Meta

Meta

Tych stron jest strasznie dużo, a na małych fotach i tak niewiele widać, więc jak ktoś ma życzenie zobaczyć cokolwiek, to zapraszam serdecznie do mojego wątku na forum Scrappassion, tam wszystkie zdjęcia w większych rozmiarach.

PS. Miałam wieczorem robić skrapa, ale właśnie się okazało, że jutro Hania ma w przedszkolu bal. Maskowy. Zgadnijcie, co będę robić?

11 Responses to “Zgadnij, kim jestem”

 1. Świetna robota! Super zdjęcia nie potrzebują wypasionej oprawy. Aż mi się zachciało zrobić album… Ale w domu znowu remontowy Armageddon. Może zostanie coś, co się na album przyda później…?

  annamaria

 2. Genialny album!
  Przebieranki… dziewczynki wyglądają fantastycznie :).
  I bez scrapowych rzeczy tworzysz pięknie!

  Niebiesko_Oka

 3. Przez moment byłam nawet świadkiem powstawania tego uroczego albumiku:))) Jest fantastyczny, przy czym zdjęcia dziewczynek są świetne i urocze właśnie!

  Jyoti

 4. Czadowy był tez proces powstawania 😀

  uhk

 5. Świetny, świetny:)
  Toresie, jestem Twoją fanką 🙂

  Kulka

 6. ale fajny

  Lakuna

 7. Genialny!

  IWA

 8. jest po prostu rewelacyjny!!! obłędne zdjęcia i super oprawa, bardzo mi się podobają wszelkie kółka i te notatki przyklejone taśmą malarską – cudo po prostu!!!

  coco.nut

 9. Super przebieranki !!!!Tradycyjnie, stworzyłaś cacuszko w roli głownej ze swoimi ślicznymi córeczkami!!!

  JagaBa

 10. Świetny! Inspirujący. Masz urocze córki 🙂

  rudlis

 11. Tak niewiele materiałów trzeba, żeby stworzyć fajny album 🙂 A te zdjęcia – rewelacyjne :)))

  Barbarella

Leave a Reply