To właśnie ja.

Żółty

BIG PHOTO

Nie sądziłam, że skusi mnie wyzwanie z bloga Galerii Rae, żeby zrobić pracę całą w kolorze żółtym – no nie jest to mój ulubiony kolor. Ale przeglądając papiery znalazłam ten arkusz MME – z wzorkiem w ciepłym odcieniu żółci, kojarzący mi się nieodparcie ze starą, spłowiałą tkaniną obiciową, generalnie okropny… a przeglądając odbitki odkryłam to zdjęcie z moich czwartych urodzin, bardzo pasujące odcieniami do papieru, i takie… oldskulowe… Dołożyłam do tego te kwiatki szydełkowe, które mi nigdy do niczego nie pasowały, no i proszę. Jestem absolutnie zachwycona tym skrapem, chociaż każda jego część jest paskudna 😀 A pomysł na wystające spod zdjęcia chorągiewki podpatrzyłam u Barbarelli (jak teraz patrzę, to w sumie zrobiłam lifta jej pracy – dziękuję za inspirację 😀 ).

Skoro już jesteśmy przy liftach, to jeszcze aktualny lift Liftonoszkowy, TEJ pracy, którą, jak widać, troszkę podkolorowałam. Tak odrobinkę.

Party

BIG PHOTO

6 Responses to “Dziewczynka w żółtej sukience”

 1. Ależ Ty masz przerób!
  Podziwiam, naprawdę :).
  Pierwszy jest obłędny!
  I mimo, że do żółtego nie pałam miłością – Tobie tym scrapem udało się mnie do tego koloru przekonać :).
  Drugi to prawdziwa eksplozja koloru!

  Niebiesko_Oka

 2. Powiem tak – ten żółty scrap, o którym piszesz, że każda jego część z osobna jest okropna, jest po prostu genialny!!!! Nie mogę od niego oderwać oczu!

  Tusia

 3. Cała przyjemność po mojej stronie 🙂

  Mnie się ten scrap absolutnie podoba, ja lubię takie klimaty 🙂
  Może też się skuszę na to wyzwanie bo mam akurat JEDEN żółty papier 🙂

  Barbarella

 4. Faktycznie osobno wszystko nieciekawe niby, ale w zestawieniu – obłędny klimat retro, idealny do takich zdjęć!

  IWA

 5. Ależ ten żółty piękniasty:D Taki właśnie oldskulowy, ze starej szafy;) Pięknie pasują te szydełkowe kwiatuszki. Jest smaczek;)

  Dziwolonk

 6. Normalnie podpisuję się i pod tym co Ty pisałas w opisie i pod komentarzem Tusi 🙂 No nijak mi się te elementy nie podobają, a scrap wyszedł bardzo fajny, super oddaje klimat tamtych czasów i idealnie pasuje do zdjęcia 🙂

  Rae

Leave a Reply