Chociaż nie, chyba las ma piętra? Coś tam pamiętam z lekcji środowiska w drugiej klasie podstawówki, że ściółka, poszycie, wysokie drzewa? Tak czy inaczej, u mnie las ma warstwy i to całkiem sporo, jak na mnie. Chciałam, żeby wyszło mszyście i paprociowo, udało się?

Las

Wyzwań na prace jednobarwne było ostatnio kilka, ale Craftmania w swoich wymaganiach poszła o krok dalej – ma być tylko i wyłącznie jeden kolor, bez chociażby śladowych ilości innych barw. Nie mogłam zrobić więc nic innego, jak zielony skrap (hm, a może niebieski by się udało?) – wszystko jest zielone, wszystkie papiery, ćwieki, wstążki, naklejki, stemple odbijane zielonym tuszem (“Hint of pesto”) na bladozielonym gładkim papierze. Tylko skrzacik na zdjęciu ma czerwone ubranko, a muchomor, wiadomo, czerwony.

Większa fotka – KLIK.

Detale:

Las

Las

Las

6 Responses to “Las ma warstwy”

 1. Ale zielono! Zapełnić tak dużą przestrzeń jednym kolorem to sztuka, w dodatku tak różnorodnie! Pięknie, ukojenie dla oczu:)

  Jyoti

 2. Przepiękna kompozycja. Nie wiem, czy wytrzymałabym bez kontrapunktu czerwieni na zdjęciu! Świetnie spełniłaś wymagania, nie ograniczając się do rzeczywiście jednego koloru całej pracy 🙂

  Skrzatka

 3. cudna warstwowość!!!

  coco.nut

 4. Ileż warstw na tym scrapie!
  A zielona koronka pięknie imituje mech :).

  Niebiesko_Oka

 5. super monochromatycznie! I zielony pięknie wygląda, tak rzeczywiście świeżo i leśnie!

  worqshop

 6. I wyszło! Pięknie zielono i mszyście 🙂

  pasiakowa

Leave a Reply