Oczywiście, że kolor zielony pasuje do wszystkiego, ale niektórego bardziej. Do różowego np. bardziej. Dlatego zachwycił mnie zielono-różowy skrap Mizi – delikatny, z fajną kompozycją, zwyczajnie ładny ale z odrobiną bałaganu w postaci pogniecionej zielonej taśmy. Z tego zachwytu zgłosiłam pracę Mizi do liftowania w trzeciej edycji Liftonoszek, i sama się za nią zabrałam, a efekt jest następujący:

Lasek

Większa wersja TUTAJ, a na skrapie kolejne zdjęcie z nieśmiertelnej sesji w brzozowym gaju. Mam nadzieję, że w tym roku na firmowym biwaku znowu uda się namówić dziewczyny do pozowania w tych pięknych okolicznościach przyrody. I powtarzalnych.

PS. Sklepik Na Strychu został sponsorem zabawy “Uskrapowani” – jeśli ktoś jest zainteresowany skrapowymi spotkaniami w swojej okolicy, niech zajrzy na bloga Uskrapowanych, gdzie na pewno znajdzie wszystkie informacje.

3 Responses to “Jeszcze jedno ulubione połączenie”

 1. Ależ mnie tu nachwaliłaś, no ja nie mogę :*** Zdjęcie z brzozowego gaju podpasowało niesamowicie pod te kolorki!! Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzięki za to niezwykłe wyróżnienie :*

  mizia

 2. Ależ energetyczny scrap :).
  Zielony średnio lubię,
  ale w otoczeniu różu od razu wygląda przyjaźniej ;P.
  Zdjęcie z krasnoludkami urocze!

  Niebiesko_Oka

 3. ja z kolei średnio lubię oba kolory osobno, natomiast razem wyglądają rewelacyjnie, są po prostu dla siebie stworzone 😉

  bardzo fajne LO!!! podoba mi się szczególnie ta taśma, świetnie łączy w całość!!!

  coco.nut

Leave a Reply