Czasem mam taką fazę, że robię pracę na każde skrapowe wyzwanie, jakie mi w oko wpadnie, a czasem, mimo, że bym chciała, to zero mocy, pustka w głowie, człowiek tylko leżałby i spał. Jest takie fajne wyzwanie tagowe na CraftArtwork, ale już mi pierwszy tag umknął, zeszłotygodniowe wyzwanie skrapowe ze Scrapujących Polek też przepadło, nie wiem co tam jeszcze, pewnie coś, a ja siedzę i się tępo gapię w monitor albo najwyżej pójdę posprzątać łazienkę. Ale co tam, kiedyś będzie lepiej.

A na razie, po niegdysiejszych zimach i latach, a o których już parę razy, postanowiłam wziąć się za niegdysiejszą wiosnę. I te mlecze, które przekwitły już tak dawno, a na zdjęciu – proszę, są.

Wiosna

Większa wersja TUTAJ.

Detale:

Wiosna

Wiosna

Skoro skrap jest wiosenny, to zgłaszam go na wiosenne wyzwanie do Skrapujących Polek i na wiosenny konkurs Świata Pasji na forum Scrappassion.

Muszę nagdonić pokazywanie prac, bo mi się zebrało parę niepokazywanych, pewnie dlatego, że nie chciało mi się robić zdjęć 😉

2 Responses to “Niegdysiejszości i twórcze niemoce”

  1. to ja mam tak teraz, wyzwań spisanych kilka a siedzę i nic, czarna d… Ale wpływ na to ma nie tylko niemoc twórcza, tez coś innego, o czym nie będę pisać publicznie.
    Co ostatnio zauważyłam, to masz fajne układy scrapów, nie takie typowe, zdjecie na srodku i wokoło ozdoby, tylko na skos czy pionowo. Lubię to 🙂

    Barbarella

  2. wiosenny skrapik, a niemoc mam i ja:/

    koczes

Leave a Reply