znaczy nie, wróć, jasne tło i dzieci! Czyli wyzwanie LOsowe na Skrapujących Polkach, na które zdążyłam rzutem na taśmę, robiąc skrapa w czwartek wieczorem. Na zdjęciach Hania podczas naszego zeszłotygodniowego wyjazdu – biwaku firmowego w Domu nad Jeziorem. Powiedzieć, że było zimno, to mało… wykazałam się wielką mądrością, zabierając rajstopy dla dziewczyn, szkoda, że dla siebie nie wzięłam. Dobrze, że dorośli mieli inne sposoby na rozgrzewkę. Niestety w związku z niesprzyjającą aurą tradycyjna sesja zdjęciowa w brzozowym lasku była bardzo krótka i niespecjalnie owocna, ale coś tam się oskrapuje. A na razie Hania robi miny:

Minki

Minki

Większa wersja – KLIK.

Skoro już jesteśmy przy Skrapujących Polkach, to od razu praca na aktualne skrapowe wyzwanie – wg mapki od Anai:

Colors

Tekturowych kwiatków (z TEGO zestawu od Stempell&Kartoon) użyłam najpierw jako maski przy chlapaniu glimmer mistami, a potem, już pokolorowane, przykleiłam na skrapie:

Colors

Colors

Większa wersja – KLIK.

Naprawdę lubię białe tło 🙂
A ponieważ użyłam masek, to zgłaszam tego skrapa na wyzwanie z bloga Pomorskie Craftuje.

I jeszcze ogłoszenie, że jest candy u Flory, ale nie zaglądajcie, bo po co Wam taka piękna, letnia, brzęcząca bransoletka…

Flora

2 Responses to “Niebieski kwiat i kolce…”

  1. Ooo, jeszcze jedna mapka! Zapewne skorzystam;)
    Twoje dziewczynki to modelki pierwsza klasa, a w kwestii scrapowej, to szczególnie ten drugi LO mnie oczarował! Też lubię jasne tła:)

    Jyoti

  2. Cudne scrapy!
    Minki Hani urocze :).

    Niebiesko_Oka

Leave a Reply