Jeszcze nie ochłonęłam po absolutnie fantastycznych II Letnich Warsztatach Craftowych we Wrocławiu. Było OBŁĘDNIE. Warsztaty, zakupy, a przede wszystkim TOWARZYSTWO: poznawanie na żywo internetowych znajomych, wspólne skrapowanie, nocne rozmowy, inspiracje, plotki, macanie przydasiów, zachwyty nad twórczością… Bezcenne, po prostu. Wielki, ogromny szacun dla Krulika za zorganizowanie tak wspaniałego spotkania, z taką ilością niesamowitej pozytywnej energii 🙂 Jak tylko będą następne, to jadę, jadę, i zabieram ze sobą wszystkie okoliczne skraperki! (Te z Poznania też! Coco – uściski!)

Tak dla orientacji na razie (bo nie mam w ogóle czasu, zarobiona jestem) napiszę, że przez te niecałe trzy dni zrobiłam pięć skrapów, dwie stronki journalowe, jedno ATC, ozdobiłam pudełko i puszkę oraz uszyłam notes. Dziś pokażę tylko jednego skrapa, którego zrobiłam na wyzwanie z bloga “Scrapki wyzwaniowo” na temat “Podróż”.

Travel

Z bliska widać, jak bardzo jest podróżny ten skrap:

Travel

Travel

Większa wersja TUTAJ.

Teraz lecę ogarniać bardzo pilne sprawy, mam nadzieję, że jutro-pojutrze już je trochę opanuję i będę mogła na spokojnie coś napisać/pokazać.

9 Responses to “Podróże małe i duże”

 1. Tores, fajnie było poznać Cię na żywo! 😀 Zapraszamy serdecznie ponownie. I koniecznie zabierz ze sobą inne dziewczyny – im nas więcej, tym weselej. 😉
  I potwierdzam, że Tores była najpracowitszą uczestniczką naszej imprezy. 🙂

  Katrina

 2. Tores jest zawsze przodownicą pracy 🙂 Zazdrocha po pachi – i przyjadę następną razą!!!!

  uhk

 3. Magda cieszę się, że poznałam Cię osobiście i mogłam obejrzeć Twoje prace 🙂 Może się skuszę na takie małe kolażyki… 😉
  Do następnego razu!
  Pozdrawiam 🙂

  momentalnieja

 4. Dziękuję za miłe słowa 🙂 bardzo się cieszę, że Ci się podobało i do zobaczenia następnym razem!

  Krulik - Anna

 5. piękne LO 🙂 podoba mi się, że pomimo użycia tak naprawdę niewielu elementów, niczego na nim nie brakuje ;))

  Pozdrawiam!

  Molly

 6. Madziu, super, że przyjechałaś i fajnie było cię znów zobaczyć. Niestety obowiązki organizatorskie nie pozwoliły mi dłużej z wami posiedzieć (szczególnie wieczorami) i pogadać, ale na pewno odrobimy to następnym razem.

  Ibisek

 7. nadal jestem pełna podziwu ,że tyle pięknych prac zrobiłaś w ciągu tych trzech dni…ja – cóż -towarzyszyłam, ale raczej w pogaduchach :)))

  pozdrawiam i ściskam mocno licząc na wcześniejsze spotkanie niż na następnych wrocławskich dniach craftowych

  Wolfann

 8. świetny jest:)

  Rysa

 9. ale słodziak! świetny scrap!

  KOLOROWYptak

Leave a Reply