Chociaż może i nie do końca portrety, tylko takie zdjęcia, na których nie bardzo widać twarze, a nawet i samą portretowaną osobę czasem słabo widać – a jednak są ciekawe i coś do nas mówią. Lubię robić takie zdjęcia i lubię je potem skrapować. Tym razem w wersji odwróconej – Hania.

Z tekturkami ze Stempell&Kartoon:

Lato w mieście

Lato w mieście

Większa wersja TUTAJ.

Z pozytywnym przesłaniem i girlandami na zakończone w piątek wyzwanie skrapowe na Scrapujących Polkach:

Path

Path

Path

Tekst na tagu: “There is no set path, just follow your heart”, a większa wersja do zobaczenia TUTAJ.

OGŁOSZENIE

Potrzebuję i poszukuję – może nie pilnie, ale za to bardzo – małych ćwieków (średnica główki 5 mm), w kolorach srebrnym, białym, zielonym i różowym (odcienie różu i zieleni dowolne). Tak po 200 sztuk z każdego koloru by mnie satysfakcjonowało. Oraz dużych ćwieków (średnica główki 8 mm), w kolorach białym, żółtym i zielonym. Może ktoś ma odsprzedać, może ktoś zauważy w jakimś sklepie, do którego sama bym nie trafiła (najlepiej polskim – Rae dała mi namiary na sprzedawcę z eBaya, ale ja mam od jakiegoś czasu eBayową fobię i wolę nie, chociaż jak się nie da inaczej, to może w końcu będę musiała się przemóc…). Zależy mi dokładnie na tych kolorach, nie na żadnych miksach biały z czarnym, pastelowych, masculine, etc. Plis, pomóżcie!
W ogóle zadziwia mnie fakt, jak bardzo te zwykłe małe ćwieki podrożały. Jakieś 4-5 lat temu można było dostać opakowania po 100 sztuk w cenie ok. 10 zł. W tej chwili jak się uda gdzieś znaleźć, to są po ok. 12-13 zł za 50 sztuk. Nie rozumie, nie rozumie… I czemu w ogóle ich tak mało jest, przecież to podstawowy skrapowy gadżet (no, może tylko mój?).
Ale tak czy inaczej – liczę na Waszą pomoc! (W razie czego poproszę o maila na magda(małpa)list.pl – z góry wielkie dzięki!)

5 Responses to “Portrety nieoczywiste”

 1. Kolejne bardzo radosne, przekolorowe scrapy! 🙂
  A ćwieków jakich poszukujesz w nadmiarze nie posiadam…

  Katrina

 2. Tores,a w craftmanii nie znajdziesz czegoś satysfakcjonującego?

  Matilde

 3. Cudne scrapy Toresie!
  Ja nie miałabym pomysłu na tą tekturową siatkę.
  A u Ciebie proszę bardzo – świetnie wkomponowana :).

  Niebiesko_Oka

 4. Ten pierwszy niebieski mi się bardzo podoba 🙂 I zdjęcie też 🙂

  A ja Ci podawałam na amazonie, a nie na ebayu 😉

  Rae

 5. Ech, Rae, aktualnie to ja trochę nie wiem, na jakim świecie żyję 😉
  Matilde – a zajrzałam do Craftmanii, wprawdzie tam są tylko miksy, ale przynajmniej w różowe się zaopatrzyłam. A przy okazji w guziczki 🙂

  Madzia-

Leave a Reply