Bierzemy kwiatki, uśmiechy, jasne kolory i działamy!

Skrapki-wyzwaniowo proponują wykonanie skrapa z co najmniej trzema kwiatkami, a scrapuj.pl zaprasza do stworzenia dowolnej pracy na temat “Smile”, co sobie połączyłam i na jednym z moich ulubionych jasnych papierów zrobiłam kolorową pracę:

Smile

Zbliżenie na centralną część:

Smile

I na dół:

Smile

Oraz większa fotka TUTAJ.

A drugi ostatnio zrobiony przeze mnie skrap, na liftową zabawę z LiftGrupą, jest dla odmiany różowy. Na zdjęciu towarzystwo kuzynek: Hanna, Zuzanna, Marianna i Alicja (Marianna będzie miała jesienią rodzeństwo – wszyscy czekają w napięciu, czy będzie piąta dziewczyna w rodzinie, czy może wreszcie chłopak). Oryginał to praca Brises (KLIK).

Kuzynki

Zbliżenie na środek:

Kuzynki

Detale:

Kuzynki

Kuzynki

I większa wersja – KLIK.

Weselej Wam? 😉

6 Responses to “Nastrój ma być radosny”

 1. Ale śliczne te scrapy. Pierwszy jest bardzo radosny, ma piękne kolory. No i zdjęcie takie słodkie, nie można się nie uśmiechnąć na jego widok.
  Drugi przeuroczy 🙂 Same dziewczyny! To tak jak w mojej rodzinie od strony mamy, razem z moimi siostrami i kuzynkami jest nas 6. Za to teraz natura sobie odbija, bo jedna z kuzynek lada dzień ma urodzić drugiego chłopaka.

  Chimera

 2. Fajnie było podpatrywać wczoraj narodziny pierwszego scrapa. Fantastycznie wyszedł 🙂 Drugi przyprawił mnie o uśmiech, bo moja rodzina też w typie babskim 🙂

  Brunetka

 3. Weselej 🙂 Zuzia ma taki szczery, dzieciakowy uśmiech 🙂
  Lubię Twoje rodzinne scrapy. Powodów nie będę wymieniać, bo za dużo pisania 🙂

  nimucha

 4. Jak zwykle niesamowicie kolorowo i radośnie, uwielbiam!

  IWA

 5. Weselej 🙂 Bardzo radosne scrapy 🙂 uwielbiam kolorystykę drugiego 🙂

  mru

 6. Uwielbiam te twoje radosne, kolorowe scrapy! :**

  Tusia

Leave a Reply