Brakowało mi żurnalowo-kolażowych wyzwań? A tu niespodzianka grudniowa, moje ulubione syreny kolażu z Collage Caffe przeniosły się w nowe miejsce – Kawa i Nożyczki ruszyły!

Pierwsze wyzwanie to kolaż na bazie gazety “Uroda życia”. Nie przeczytałam nawet dokładnie, tylko od razu szukałam, co by tu wyciąć… Zrobiłam transfer na gesso i trochę podkolorowałam całość:

Supermoc

Większa fotka TUTAJ.

Kto chętny na kolażowanie i nie tylko?

11 Responses to “Supermoc”

 1. obiecywałam sobie, że nie będę zaglądać w “Urodowe” linki, żeby się nie sugerować w moich kolażach, ale nic nie poradzę – cały dzień z przyjemnością zerkam na twoją stronę.
  tak, absolutnie tak! masz supermoc! (nawet niejedną!)
  cudnie, że do nas dołączyłaś…

  Eliza

 2. rewelacja!
  absolutna super moc bije z tej pracy! …i od razu przypomniałam sobie jaka MOC jest we wspólnym – choć na odległość – kolażowaniu!

  Urtica

 3. Ło mateńko! zaniemówienie mnie ogarnęło…
  Niech moc będzie z Tobą 😉

  SiódmyAnioł

 4. Fajne!

  Kayla

 5. (OMG, własnie napisałamjeden z tych nic nie wnoszących jednowyrazowych komentarzy. Ale takie fajne, że aż nie wiedziałam, co napisać)

  Kayla

 6. po prosu super!!! szlaenie mi się podoba jej lekko zamglona twarz w połączeniu z tymi obłędnie kolorowymi “włosami”!!!

  ja spędziłam wczorajszy dzień na wycinaniu, klejeniu i bazgroleniu (ale nie tak bogato we wzory i kolory jak ty), tylko nie mam na razie kiedy zrobić zdjęć 😉

  coco.nut

 7. już mogę zaglądać, bo swoje zrobiłam:-)
  mieć taką moc to jest to…świetne!

  tymonsyl

 8. Fantastyczne!!! Ten pióropusz!!! Ja akurat gazetę przeczytałam, sporo ciekawego, ale palce od początku chciały ciąć:)

  biurkowa

 9. o mój bosz, Toresku, jesteś genialna!!! uwieeeelbiam Twoje żurnale!

  Pinezka

 10. Rewelcja!!!!

  sonrisa

 11. zniewalająco piękny kolaż!!!!

  KOLOROWYptak

Leave a Reply