Popadłam w tym roku w jakąś grudniownikową obsesję, obejrzałam milion zdjęć na pintereście (TUTAJ moja grudniownikowa tablica inspiracyjna), natchnęłam się, parę nocy nie spałam, bo myślałam o grudniowniku, i w końcu zrobiłam sobie bazę – taką, jak wymyśliłam, ozdobną, z różnymi przekładkami i z dużym potencjałem, bo w segregatorze, więc można dokładać i przekładać, co się tylko zechce. I mam zamiar tak własnie robić. Na razie – baza.

Podstawą jest czarny, dość gruby segregator (2,5 cala grubości), co daje mnóstwo miejsca na ozdoby:

Okładka

Okładka

Okładka

Środek – po pierwsze przekładki, czyli takie kartki wyłącznie poozdabiane, bez zdjęć – poszalałam sobie z bożonarodzeniowymi dodatkami. Mam przekładki “otwierające” niektóre dni:

Grudniownik

Grudniownik

Grudniownik

I takie sobie po prostu:

Grudniownik

Grudniownik

Karty głównie zielone i czerwone, niektóre wstępnie poozdabiane tu i ówdzie – różnych rozmiarów, żeby sobie tak fajnie wystawały jedna spod drugiej:

Grudniownik

Grudniownik

Mam też kilka koszulek z małymi kieszonkami, które będe uzupełniać już w grudniu i wpinać je w wybrane miejsca:

Grudniownik

Nie wykorzystałam jeszcze wszystkich pomysłów, które mi chodza po głowie (koniecznie muszę zrobić taką zaszytą foliową kieszonkę z cekinami w środku!), ale ogólnie jestem z mojej bazy grudniownikowej bardzo zadowolona 🙂 I zgłaszam ją na różne grudniownikowe wyzwania – np. do ArtGrupy.

A większe zdjęcia można zobaczyć w moim albumie na facebooku.

8 Responses to “Grudniownik 2015 – baza”

 1. Prezentuje się świetnie 🙂 Teraz tylko pozostaje czekać na grudzień i zapełniać tej piękny Grudniownik 🙂

  AniaOffca

 2. Imponujący Twój grudniownik! Mój w porównaniu z nim to taki ubogi kuzyn;) Piękne kolory, i ile ozdób już zdążyłaś zrobić:)

  biurkowa

 3. Wypaśny, cudny grubasek – wzdycham do niego 🙂

  Iwona create

 4. Wonderful December Daily! Amazing work! 😉

  Maria Slavkovska

 5. Świetny! Bardzo fajny pomysł z segregatorem, teraz to można naprawdę zaszaleć 🙂 Koszulki też inspirujące – takie małe migawki, zachwycające!

  magda

 6. Baza cudna!

  Dekolandia

 7. Przepiękny grudniownik! Mnóstwo pracy w niego włożyłaś – podziwiam :)) Ja w tym roku postawiłam trochę na minimalizm (albo po prostu.. lenistwo :P)

  marysza

 8. ale sobie oczy napasłam…przecudny:)

  Lawendowy Czas

Leave a Reply