Oni (czyli my) czytają sporo, głównie kryminałów i fantastyki (dzieci również – Zuzka ostatnio szokowała rodziców kolegów i koleżanek z klasy, życząc sobie na dziewiąte urodziny kryminały – na szczęście teraz jest tyle kapitalnych kryminałów dla dzieci, że było z czego wybierać). Formy czytania są różne, ja głównie czytuję ebooki i to przeważnie z telefonu, chociaż w sumie, jak patrzę na listę, to papierowych książek jest też niemało. Sławek raczej audiobooki, Hanka też, bo tak, to jej się nie chce, a Zuzka wciąga papierowe książki w tempie ekspresowym. W tym roku, pierwszy raz w życiu, wybieraliśmy się na długie, dwutygodniowe wakacje nad ciepłe morze, trzeba więc było dobrze zaplanować czytelnictwo. Czytanie z telefonu w słońcu jest dość problematyczne, Sławek z tej okazji przeprosił się z Kindlem, a ja i dziewczynki postawiłyśmy na papier. Pierwsza paczka z księgarni Nieprzeczytane.pl przyszła jeszcze w czerwcu:

Nieprzeczytane

A potem kupiłam magazyn “Książki” z wkładką dotyczącą książek dla dzieci, którą Zuzka skrupulatnie przejrzała i przyszła do mnie z listą zamówień – więc trzeba było zrobić kolejne zakupy 😉 Dzięki takiemu solidnemu przygotowaniu na wakacje pojechałyśmy dobrze wyekwipowane i mogłyśmy sobie z przyjemnością czytać w pięknych okolicznościach przyrody (i nie tylko), co, również z przyjemnością, uwieczniałam na zdjęciach. A teraz mam kolejną przyjemność wstawiać te fotki do albumów Project Life, i niniejszym pokazuję piękną rozkładówkę czytelniczą.

Na pierwszej stronie widać nasze czytelnicze stosiki i Zuzkę czytającą w miejscach różnych:

Książki

A na drugiej już plaża na full:

Książki

Karty wycięłam z papieru do scrapbookingu i ozdobiłam, głównie naklejkami i taśmą washii:

Książki

Książki

A na jednej wykorzystałam taką fajną metkę z ananasem:

Książki

No i skoro już pokazuję, jak czytamy, to zgłaszam post na konkurs “Jak oni czytają” księgarni: Nieprzeczytane.pl #wakacyjnykonkursnieprzeczytane #nieprzeczytanepl

Leave a Reply