Różnych rzeczy mogłam się spodziewać, ale na pewno nie tego, że ktoś mnie nominuje do udziału w wyzwaniu nawiązującym do #hot16challenge <szok> Skoro jednak tak się stało, bo wiele zdolnych osób zechciało dołączyć się do akcji zbierania środków na szczytny cel ( https://www.siepomaga.pl/hot16challenge ), i jedna z tych osób, Anai, nominowała mnie do udziału, to och jej, no z przyjemnością!

Skrapowa wersja wyzwania polega na stworzeniu dowolnej pracy ale przy użyciu tylko lub aż 16 produktów. Oczywiście mało kto tworzy w ten sposób, że liczy sobie najpierw, czego i ile użyje, no i na tym polega wyzwanie 🙂 A ja połączyłam je sobie jeszcze z prywatną zabawą z Design Teamem UHK Gallery, gdzie wyzwałyśmy się ostatnio na zrobienie tagowej kartki warstwowej i z użyciem czegoś całkiem niescrapowego. W związku z tym zrobiłam tę kartkę z użyciem dokładnie 16 przydasi, no i powiem Wam, że łatwo nie było! Normalnie skończyłabym jakoś tak po ósmym 😉 Na zdjęciu poniżej widać, z czego korzystałam.

Element niescrapowy – plastikowa siatka budowlana, znaleziona pod domem, bo akurat ocieplają elewację. (Zapomniałam dać do zdjęcia wstążkę.)

A efekt moich twórczych działań wygląda tak:

Większa wersja TUTAJ.

Pozostał mi jeszcze przyjemny obowiązek nominowania kolejnych osób, zapraszam więc do #scrap16challenge Urszulę Hejnig-Kaźmierowską, Monikę Skrzypek i Michelle Sobczak 🙂

Zasady udziału: po pierwsze promujemy zbiórkę na polskie szpitale w serwisie siepomaga.pl. Po drugie – nominujemy kolejne osoby, które mają dokładnie 3 dni czyli 72 godziny na przygotowanie swojej odpowiedzi. Po trzecie dla osób, które wezmą udział w wyzwaniu i oznaczą swoje prace hashtagiem #scrap16challenge, nasi sponsorzy przygotowali nagrody. Have fun 🙂

Leave a Reply