Księżniczka czy królewna? Królewna, jestem pewna!
Wednesday, September 1st, 2010Miało być “Mumowo”, czyli lekko, rozrzutnie i kolorowo, jak u Mumy. Lekko nie było, nakombinowałam się niemożliwie, bo nic mi nie pasowało, z rozrzutnością też średnio, chyba raczej do c&s się to zbliża, przynajmniej koloru trochę jest. Tak wyszło: Magialena chciała wiedzieć, co lubię. Lubię spać, jeść, patrzeć na drzewa i na wodę, lubię kryminały […]

