Wywijas i MME
Sunday, August 1st, 2010Odkąd zobaczyłam u Nimuchy tę kartkę z wywiniętym rogiem planowałam zrobić coś podobnego. Jak widać długo mi zeszło z tym planowaniem, ale w końcu zrobiłam. Okazało się, że wcale a wcale nie jest łatwo tak ładnie to tam wywinąć, no i kwiatki upchnąć też nie jest łatwo – zwłaszcza, że powinno ich być dużo, żeby […]

