Na różowo i … na różowo
Thursday, February 11th, 2010Nie mogło mnie zabraknąć w różowym wyzwaniu na ArtPiaskownicy, prawda? A o mały włos by zabrakło, bo z czasem kiepsko, i wczoraj się nagle zorientowałam, że wyzwanie trwa tylko do 12 lutego, więc wsadziłam Zuzkę w fotelik i rzuciłam się do skrapowania. Powiem tak – róż może być delikatny, sentymentalny i romantyczny, albo mocny, wyrazisty […]

