LO bez ludzi
Sunday, May 6th, 2018Wczoraj, z okazji Dnia Scrapbookingu, robiłyśmy twórcze zamieszanie na ScrapElektrowni, było mnóstwo fajnych wyzwań i bardzo twórcza atmosfera. Jedno z wyzwań LOsowych dotyczyło zrobienia pracy ze zdjęciem, na którym nie będzie ludzi, a moja inspiracja, stworzona już jakiś czas temu na cudownym spotkaniu u Siódmego Anioła, dotyczyła kawy. Od Siódmego Anioła dostałam ten kawałeczek papieru, […]

