Tylko dwa skrapy
Monday, July 15th, 2013Tylko dwa zrobiłam na wrocławskim spotkaniu, coś mi wydajność mocno spadła, jesienią było jakoś więcej. Pierwszy skrap wg mapki konkursowej (i tak, znowu dostałam nagrodę, a co, się gra, yyy, znaczy się robi, się ma 😉 Barbarella i Dziwolonk też dostały, cała pula nagród do Szczecina): Większa wersja – KLIK. A tu widać, że było […]

