Zakładając tego bloga myślałam, że najczęściej będę pokazywać skrapki z Hanią. Z dwóch powodów jest inaczej – idą święta (już od dwóch miesięcy, hehe) i nie mam nowych odbitek (już nie wiem nawet, od kiedy…). W związku z powyższym robię różne inne rzeczy, zamiast uzupełniać wspomnieniowe albumy zdjęciami. Ale akurat była okazja do zrobienia dwóch nowych skrapów – oczywiście dzięki forum Scrappassion 🙂 .

W wymyślonej przez Nulkę zabawie “Dwa skrapy dalej” miałam zrobić skrapa dla Carrantuohill. Chciała coś dziewczęco-dziecięcego, na zdjęcie bratanicy. Wiem, że lubi fioletowy kolor, więc powstało coś takiego (wg jednej z mapek Valerie Salmon):

2 skrapy dalej

Na konkurs dwupapierowy zrobiłam natomiast dość dziwnego pod względem kompozycji i kolorystyki skrapka… ale chciałam wreszcie oskrapować tę fotkę, bo ją lubię.

Dziwny jest ten świat

Może niedługo znowu zacznę robić prawdziwe skrapy, zamiast tych wszystkich notesów, skrapuszek i pudełek 😉 . Jak już przygotuję wszystkie prezenty świąteczne i jak już wreszcie uda się wywołać kolejną porcję zdjęć.

4 Responses to “W przerwie – dwa skrapki”

 1. te zawijaski to takie godne medalu czy cos…. kurcze ile ci to czasu zajęło……

  yoasia71

 2. boze ten fioletowy jest PIĘKNY…. na podobienstwo Jaszki obsliniłam monitor a gały mi z orbit wyskakuja..

  yoasia71

 3. ja nic już mądrego nie napiszę..no nic po prostu…precyzja……

  finnabair

 4. Nie mam pojęcia jak wycięłaś te wszystkie zawijaski, taki płomienisty efekt 😉 A fioletowy scrap jest bossski, tyle w nim drobiazgów do odkrycia i podziwiana.

  asia wu

Leave a Reply