Kolejny skrap z serii “sprawdzę, czy dam radę przyczepić więcej niż jeden guzik”. Chciałam też dać trochę więcej journalingu, bo tego mi w moich pracach brakuje. Udało się – guziki, wstążki, ćwieki, nity, kółka, paski, kratki… W tym wszystkim mi trochę zdjęcie ginie. Jestem właściwie zadowolona z efektu, ale chyba wrócę do swojej linijkowej prostoty.

Gary

10 Responses to “Na bogato”

 1. Fajnie! Podobają mi się te kółka.

  Kayla

 2. Wracać do linijowej prostoty możesz (hehe.. jaka ja łaskawa jestem, nie?), ale takich prób też nie porzucaj, bo bardzo fajnie wyszło 😉
  A zdjęcie wcale nie zginęło – całość jest tak naprawdę pastelowa, a na fotce te mocne kolory ładnie wychodzą do przodu 🙂

  Rae

 3. A niech mnie!
  Strasznie podoba mi się Hania w takiej odsłonie 🙂
  Twój minimalizm jest rozpoznawalny.. ale ten “przepych” jest cudny!!
  Strasznie mi się wszystko podoba 🙂
  Te wstążeczki po bokach mmmrrr 🙂

  (jak Ty te kółka wycięłaś : ? )

  Jaszmurka

 4. Kółka są fajowe w ogóle, strasznie długo za mną chodziły i w końcu jakoś je wykorzystałam.
  Rae, dzięki łaskawco, hehe. Masz rację, rzeczywiście fotka jest ciemniejsza i trochę wychodzi z tła.
  Jaszmurko, kółka wycięłam z trudem 😉 Trochę nożykiem, trochę nożyczkami. Te najbardziej krzywe części są pochowane.

  Madzia-

 5. Jakie ładne to kółkowe nawiązanie do garnków ze zdjęcia:D Bardzo fajny scrap, dużo wszystkiego,ale jak zwykle jest tu harmonia.

  Makówka

 6. mogę i ja –
  tak po cichutku się wpisać?
  hkhmm to ten tego, nie będę się mądrować, bo daleka jestem od tego hahaha ale.. ja to bym właśnie szła w tym kierunku scrapowym 🙂
  Podoba mi się ten obraz (nie wspomnę o wierszyku “Hania od zawsze…” ) i bym go dała to jednych z Twoich najlepszych prac o!
  tak sobie powiedziałam 🙂

  Filka

 7. Madzia jeszcze tak na amen nie wracaj do linijki (choć ja ją u Ciebie kocham), bo genialnie Ci wychodzą te “bałaganiarskie”. Piszesz, że Ci zdjęcie uciekło a to nieprawda (zauważyłam, że scraperki zupełnie inaczej oglądają takie konstrukcje). Pokazałam małżowinie i on w pierwszej kolejności zauważył zdjęcie, bo spytał “czy to ta sama dziewczynka od min do paszportu” :))) super jest!!!!

  nulka

 8. Makówko, dokładnie taki pomysł za mną chodził, że powinien być skrap oparty na kółkach, żeby odwzorować te garnki. Cieszę się, że się udało.

  Dobrze, nie wrócę do linijki tak na zawsze, postaram się hodować w sobie tę bardziej rozrzutną dekoracyjnie część 🙂

  Madzia-

 9. koła sa swiete, zreszta jak proste ciecia pasowałyby do GARÓW:)

  hania z garami jest swietna, fotka pierwsza klasa. wszystko od papieru po koła powycinane. wszystko pasuje zdjecie, guziki … ja to bym cwieki tez okrągłe dała:)

  yoasia71

 10. świetny scrap! mimo iż tak dużo sie na nim dzieje jest bardzo kolorowy, to zdjęcie nie jest przytłumione dodatkami, przyciąga wzrok, dla mnie to jest najważniejsze w scrapach 🙂

  Mirabeel

Leave a Reply