Dzięki pomocy Joasi nasza lodówka została wreszcie sprzedana (dzięki wielkie :* ) i zabrałam się do urządzania mojego miejsca na ziemi. Walczyłam pół dnia, znalazłam milion bardzo interesujących rzeczy (w rodzaju podręcznego zestawu do naprawiania cymbałek, dwudziestu trzech długopisów i plastikowej żyrafy) i właśnie doszłam do etapu “Tego Chaosu Nie Da Się Ogarnąć”.

Pokój wygląda chwilowo mniej więcej tak:

Chaos

Na szczęście udało mi się na jutro sprzedać dziecko dziadkom, więc nie tracę nadziei, że jakoś to posegreguję 😉

12 Responses to “Nie mam czasu, skrapownię urządzam”

 1. a wiesz co Tores. mozesz nie uwierzyć, ale jadąc dziś samochodem myślałam o tobie i tej twojej scrapowni, zastanawiając się, czy juz się urządziłaś, a ja przez przypadek gdzies to ominęłam?? a tu no masz ci los!!! są i fotki!! i to dziś!!

  jakies czary mary się dzieją ze mną.. normalnie aż się boję.. to już 3 raz w tym tyg telepatycznie ściągnęłam kogoś.. normalnie czary..

  chyba musze wysilić się bardziej, bo normalnie 20 baniek do wygrania w lotto jest teraz.. 😉

  a co do pokoju to zazdroszce takiego kącika 😉

  magdalena

 2. oh jak ja bym chciała mieć taki scrapowy kącik i to z takimi przydasiami jakie masz TY 😀
  Życzę wytrwałości w doprowadzeniu pokoju do takiego stanu o jakim marzysz 😀

  MS.

 3. znając Ciebie jeszcze dzisiaj to wszystko będzie lśniło;D

  lara

 4. no no kurczę całkiem się zmienił
  achh zazdroszczę
  teraz to się mogę wpychać 😀

  Joasiah

 5. Nie noooo bomba!

  Jak już teraz jest bomba- w trakcie tego układania (co go się nie da ogarnąć 😛 ) to co dopiero będzie jak wszystko będzie leżało na właściwym miejscu… fiu fiu
  wypas!

  😀

  Jaszmurka

 6. Pozazdrościć kącika scrapowego- ja to pomarzyć moge( chyba ,że syn się ożeni a córcie oddam w dobre ręce, nawet za dopłatą;). A nieład to u mnie zawsze taki jest jak jestem w szale tworzenia.

  Ada

 7. Uoo.. lodówka zniknęła 😀
  No to teraz będzie się działo – zwłaszcza, że Hanula sprzedana dziadkom 😉
  Chyba trafię do Ciebie po tym całym zamieszaniu 😉

  plastikowe żyrafy są fajne 😀

  pasiakowa

 8. Przyjdź przyjdź 🙂 Siedziałam dziś cały dzień, przyszedł Sławek z pracy i stwierdził, że nie widać żadnej zmiany 😀 A ja zdążyłam uporządkować wszystkie papiery i trochę innego dobra, hehe. Jestem urobiona po pachy, ale już wychodzę na prostą.

  Madzia-

 9. Toż to sama przyjemność taki bałagan ogarniać! Wiem, bo też przez to ostatnio przechodziłam 😀 a potem… nic tylko się rozsiąść i scrapować, scrapować, scrapować…

  KitiW

 10. Kurczę ale ci zazdroszczę kobieto ,bardzo chciałabym mieć taki problem pod tytułem ,niemogę tego ogarnoć ,narazie to ja se mogę pomażyć

  elka2306

 11. A wiesz, że miałam całkiem niedawno też taką fazę – “muszę wreszcie posprzątać”. Obyło się bez ofiar w sprzęcie i w ludziach, choć do posegregowania zostały mi jeszcze trzy tony pisedeł i rysowadeł oraz, co chyba ważniejsze, papierów… tej hałdy skrawków, ścinków, tekturek, kalek… ufff….

  A Twój pokój do pracy uroczy… będzie ci się w nim super pracowało…

  Flora

 12. hihi powodzenia 🙂

  Barbarella

Leave a Reply