Nazbierało mi się do pokazania kilka pudełek. Na początek takie zwykłe:

Pudełko pasiaste dla Pasiakowej. 13x10x3 cm.

Fun

Pudełko spore do przechowywania mini albumików. W założeniu było zupełnie inne, bo miało biało-różowo-zielony wierzch w kwiatki i myślałam, żeby go nie zaklejać całego, tylko coś dopasować. Ale okazało się, że nie umiem zrobić biało, czysto i równiutko, teraz mi się tylko poszarpane podoba… 26x24x9 cm.

Albumowe

Pudełko, w którym schowany jest niebieski mini-albumik. W swoich bogatych zasobach pudełkowych nie mogłam znaleźć żadnego gotowego w odpowiednim rozmiarze, więc eksperymentalnie stworzyłam pudło z tektury, z wierzchem dopasowanym do zawartości. Zawartość zaprezentuję, jak dotrze do właścicielki. 12x14x5 cm.

Tekturowe

I jedno eksperymentalne! Otóż, proszę Państwa, dojrzałam do eksperymentów z bazami akrylowymi i akurat się nawinęło odpowiednie pudełeczko – dla Mamami, miało być malutkie i różowe. Dzięki bezcennym wskazówkom Ciasteczka użyłam nawet jednego maleńkiego rub-onsa. Z ozdabianiem akrylu jest taki problem, że niestety ale magica widać “z lewej strony” i trzeba kombinować z zakrywaniem miejsc klejenia.
Jak widać pierwsza próba jest bardzo clean&simple, bałam się zepsuć. Pudełeczko ma średnicę ok. 8 cm i ok. 2 cm wysokości, od wewnętrznej strony też są przyklejone akrylowe kropeczki.

Akrylowe

Akrylowe2

6 Responses to “Pudełkowo”

 1. Bardzo fajne wszystkie, a to Blu chyba najfajniejsze takie, chociaż nie powiem to akrylowe bym też pomacała, bo Pasiakowe widziałam. Oczywiscie też fajne i zawartosc czadooowa.. A to na minialbumy to tak ze sie cztery obok siebie mieszczą??????

  uhk

 2. Może się zmieścić i więcej, zależy jakie malutkie się zrobi 😉 Nie muszą wszystkie w sumie leżeć na płasko, tak raczej mi chodzi żeby schować i już.

  Madzia-

 3. wszystkie są świetne!
  najbardziej to mi się podoba chyba to dla Pasiakowej, chociaż decyzja ciężka, bo wszyskie fajne:))

  lara

 4. super pudełeczka!!

  Ulkasan

 5. świetne pudełka! kurcze dawno już takiego ozdobnego nie zrobiłam ;)Pozdrawiam!

  Mirabeel

 6. widzę, że szalejesz z pudełkami 🙂
  a ja oddałam pracę mgr, teraz czekam na obronę (najprawdopodobniej 15) i pozniej wracam spokojnie do scrapowania

  offca

Leave a Reply