Koniecznie chciałam zrobić skrapa wg poniższej mapki:

Mapka 75

Bo, z powodów, których sama nie rozumiem, kupiłam sobie stempel żyrandol i musiałam go jakoś wykorzystać. I wreszcie podpasował mi temat (wyzwanie “Dziwne przedmioty” na forum – dla mnie żyrandol w skrapie jest dziwny) i przypomniałam sobie, że mam odpowiednie zdjęcie – z zeszłorocznego zwiedzania czegoś w rodzaju pałacu gdzieś na pojezierzu Drawskim. Hania, jak widać, też zwiedzała.

Zwiedzamy

PS. A tak naprawdę to robię mini albumy, jeden już czeka na zbindowanie, drugi czeka, aż dojadą tekturowe babeczki z Craft4you, a trzeci i czwarty czekają, aż drugi będzie skończony. Mrmrmrmr, to jest to, co Toresy lubią najbardziej.

6 Responses to “Straszny dwór”

 1. Z powodów, których sama nie rozumiem hahahahahahahah dobre dobre, a ja rozumiem ten powód – to dlatego, że masz sama taki mega wypasiony żyrandol w domu, to i stemplowy chciałaś mieć hahahahahahahha

  Fajny scrap – to tło takie bure, rzeczywiście troche strasznie się kojarzy – sama uciapałaś czy miałaś takiego straszydła?????

  Niecierpliwie czekam na to co Toresy lubią najbardziej!

  Howk!!!!

  uhk

 2. Stempel kupiłam przed żyrandolem prawdziwym 😀
  A tło to jest chyba wintaż z ILS? Nie wiem, mam tyle tych papierów, że się gubię, hehe. W każdym razie gotowe straszydło było.

  Madzia-

 3. Wintaż wintaż. Na pewno. Świetne to zdjęcie Hani w kominku 😉 Jakbym siebie widziała, też musiałam wszedzie wejść (i mi zostało do tej pory ;P).
  Ale przyznam się, że mi się ta mapka nie podoba. Jakoś mam wrażenie, że ten żyrandol pod podłoga jest. Spadł, roztrzaskał się i koniec. No chyba, żeby na zdjęciach był sufit, to wtedy tak 😉 Do góry go! Powinien wisieć 😉

  Rae

 4. Hehe, Rae, ale ten kominek był na pierwszym piętrze, więc w zasadzie żyrandol mógłby wisieć na parterze 🙂 Tym niemniej generalnie się z Tobą zgodzę, że raczej powinien być wyżej.

  Madzia-

 5. i znowu świetnie!
  a faktycznie wyszedł taki trochę straszydłowy:D

  lara

 6. hahahahahahha Jesooo Tores Ty to wszystko umiesz wytłumaczyć hahahahahahahha tak tak zdecydowanie wisi na parterze HAHAHAHAHAHAHA

  uhk

Leave a Reply