Udało mi się! Zrobiłam pudełko, jestem z siebie bardzo dumna, zwłaszcza, że góra z dołem dopasowały się od pierwszego podejścia 🙂 Pomysł na ślubne pudełko prezentowe z rozmaitą zawartością podpatrzyłam w całości u Habki (dzięki wielkie za instrukcję!). Wbrew pozorom najtrudniejsze okazało się zrobienie tych pudełeczek do środka, ale nie uprzedzajmy wypadków…

Pudełko z wierzchu: papiery UHK Gallery, tekturowa ramka ze Stempell&Kartoon, stempel z młodą parą pożyczony od Qrczaka – ramka ze stemplem jest na klapce, pod klapką wypisane życzenia, całość związana wstążeczką.

Ślub

Widok z boku (w tle piaskownica):

Ślub

I zawartość, na którą pomysł również głównie od Habki pochodzi, ale znalazłam fajną aromatyczną świeczkę do masażu, stąd “Na rozgrzanie atmosfery”, a malutkie skarpeteczki są “Na pociechę” a właściwie “Na Pociechę”. Kupon Lotto na szczęście został dodany już po sesji zdjęciowej.

Aha, jak może widać na zdjęciu, a może nie – do środka nie zmieściło mi się sześć trójkątnych pudełeczek… Przy trzecim zorientowałam się, że nie wcelowałam z wymiarem i więcej nie wlezie, ale – i tak działa! 😉

Ślub

Ślub się odbył, wesele również, więcej rodzeństwa w stanie wolnym nie posiadam, także na razie ze ślubnymi wytworami mam spokój, dziękuję.

14 Responses to “2 w 1 czyli ślubne pudełko wg Habki”

 1. Rewelacyjnie Ci to pudełko wyszło, świetnie mu w tym UHKowym różu, jakbyś nie wspomniała to bym nawet nie zauważyła, że nie wszystkie pudełeczka Ci się zmieściły 🙂 Też mam z nimi zawsze problem. Pozdrawiam!

  habka

 2. pięknie wyszło, pięknie!!!

  coco.nut

 3. Cudowne!!! Pomysłowy prezent:)

  Boei

 4. Wyszło przepięknie, pomysł rewelacyjny i “wypełnienie” również.

  qrcza-k

 5. świetne, zawartość pomysłowa, trzeba przerobić ze ślubny na inną okazję i zabawę zacząć od nowa 🙂

  kachna

 6. Wow ,świetne pudełko,a “zagospodarowanie” środka jest rewelacyjne 🙂
  Pozdrawiam 🙂

  Rydia

 7. Toresie – super wyszło! :)))

  pasiakowa

 8. świetneee !! 🙂

  anastazja358

 9. Nigdy bym nie powiedziała, że to Twoja robota, ale podoba mi się i to bardzo! 🙂 Widzę, że na oficjalną okazję porzuciłaś eksperymenty i zastosowałaś klasykę. Wyszło pięknie, elegancko, słodko i serdecznie 🙂

  Nimucha

 10. Świetne jest! Ja tam nie widzę, żeby coś się nie zmieściło, zauważyłam za to sporo pomysłowych prezentów, na które wystrczyło miejsca! Muszę zapamiętać ten pomysł, aby mieć w zanadrzu w razie potrzeby!

  IWA

 11. Ale super! Rewelacja.

  kamarek

 12. Wow świetny pomysł na taki pudełko 🙂

  monia

 13. cudny stempel, jaka to firma?

  Asia3city

 14. Asia – niestety nie mam pojęcia, jaka firma, dostałam go luzem, ale coś mi chodzi po głowie, że on był w takim większym zestawie ślubnym.

  Madzia-

Leave a Reply