Od dawna chodził za mną shadow-box, aż wreszcie ta myśl połączyła się z wyzwaniem ze Skrapujących Polek – z alterowaniem zdjęcia. “Ramka” to drewniane pudełeczko od dziecięcej układanki, skrzętnie przeze mnie ukryte po pozbyciu się klocków ze środka. A w środku ramki Zuzia z motylimi skrzydłami 🙂

Zuzia

Zuzia

Strasznie śliczny mi wyszedł obrazek 😀

Mam jeszcze do powiedzenia dwa słowa zakupowe – w empikach (tych z działem sztuka rodzinna, czy jak to się zwie) dostępne są albumy na skrapy 30×30, w komplecie z jakimiś papierkami i naklejkami, w całkiem niezłej cenie 49,90. W tychże empikach są też naprawdę niedrogie podobrazia i takie coś jak zagruntowane płótno naklejone na płytę pilśniową (chyba), co też się bardzo dobrze nadaje jako baza pod różne mediowe prace.

9 Responses to “Dziwny ogród”

 1. ach, ale cudny obrazek!!! nie wiem czy strasznie, ale na pewno śliczny ci wyszedł!!! i taka poważna ta motylowa wróżka, zamyślona przez świat idzie… no cudeńko!!! dlaczego ja mam dwóch synów i żadnej córki????

  coco.nut

 2. śliczniusi ten Ziutek 🙂
  Dobrze, że piszesz o tych albumach, bo mnie potrzeba takiego na dużo koszulek

  uhk

 3. a u mnie tyle się pudełek zmarnowało… obrazek śliczny 🙂 Pozdrawiam i zapraszam na moje candy 🙂

  Betinka :)

 4. Podoba mi się 🙂

  barbarella

 5. Strasznie śliczny, doprawdy!

  Mila

 6. Ale radosny! Od razu się wiosna przybliżyła! Muszę sprawdzić, jak wygląda u mnie kwestia rameczek, może małe łapki jeszcze ich nie zużyły… Dzięki za podpowiedź, nie wpadłabym, żeby w Empiku szukać albumu na scrapy.

  IWA

 7. Obraek śliczny i jak ładnie te skrzydełka pasują Zuzi:)
  Pozdrawiam

  monia

 8. piękny obrazek !:)

  truskawkaM

 9. Śliczny obrazek Ci wyszedł!

  Matilde

Leave a Reply