Lubię zgrzebne kolory, burości i beże, a na dodatek dziewczyny z Craftypantek stworzyły tak inspirujące prace, że i ja się zabrałam za wyzwanie “Bez barwników”. Może nie tak zupełnie bez, bo ja nie umiem zrobić pracy bez kontrastu, więc ta odrobinka koloru musiała być, ale chyba się jednak kwalifikuję do zabawy.

Zachwycona ramką Mrouh (z TEGO posta) postanowiłam też sobie zrobić obrazeczek, a doskonale pasował mi do niego cuuuuuuuudny stempelek z drzewkiem, niedawno kupiony, który sobie stał na widoku i czekał na użycie. W ramce z Ikei mam teraz to:

Hope

Jestem z niego bardzo zadowolona 🙂 Podoba mi się też efekt na ramce, pomazania białą farbą po brązowej.

Jeszcze miałam niedosyt, więc zrobiłam taga w tej samej stylistyce (i też na burych papierach Life Stories):

Love

Miałam jeszcze pokazać obrazek na blejtramie, z serduszkiem, ale mi nie wyszedł. Przekombinowałam, nie podoba mi się efekt, chociaż kleiło i chlapało się jak zwykle bardzo miło. Może go przemaluję jeszcze raz i coś z tego wyjdzie, zobaczymy.

10 Responses to “Bez barwników ale nie bezbarwnie”

 1. Obrazek i tag piękny, lubię takie barwy, pozdrawiam

  Beata

 2. baaardzo mi się tam rameczka podoba!!! no i tego… ekhem… co to za stempelek? 🙂

  coco.nut

 3. Coco – gumowy stempel luzem, kupiony na zamówienie w scrappo.pl, tu znalazłam producenta: http://www.lost-coast-designs.com/atc.html Mam jeszcze ten zestaw powyżej, z ołówkami 🙂

  Madzia-

 4. Długo zbierałam się do robienia walentynek, dobrze, że dzisiaj zajrzałam do Ciebie… Twoje prace “bez barwników, ale nie bezbarwne” 🙂 zainspirowały mnie do recyklingowej karteczki 🙂 Dziękuję !

  gps06

 5. Ależ cudne!!!!!!!!!

  maj.

 6. Rewelacyjny obrazek! Te listki lepsze od wisienki na torcie!

  IWA

 7. Mimo bezbarwnikowości tchnęłaś w szarość beżowej tektury mnóstwo kolorów. Uwielabiam Twoją ramkę z klimtowym drzewkiem! A z blejtramowego obrazka na pewno jeszcze się coś wykluje:-)

  mrouh

 8. aaaaaa, a ja durna na te stemple do ATC w ogóle nie patrzałam, bo ta forma jakoś do mnie nie przemawia… a one mają przecież TAKIE piękne wzory, o rany!!!

  coco.nut

 9. Piękne prace =}
  Życzę powodzenia w zabawie =p

  Asiek =}

 10. swietna ramka! i ty kazalas temu stempelkowi tak dlugo czekac!swietny jest 🙂

  Noami

Leave a Reply