W kolejnej turze Liftonoszkowego liftowania Immacola zaproponowała jako inspirację rewelacyjny skrap Czekoczyny (KLIK). Podpasowały mi do niego dwa zdjęcia i nie mogłam się zdecydować, które wybrać, więc zrobiłam dwie wersje, obie dość intensywne kolorystycznie, chociaż wstępnie myślałam nad pozostaniem w Czekoczynowej palecie beżu i żółci.

Pierwsza wersja z fotką ze ślubnej sesji mojego brata (jak to dobrze, że taką fajną sesję Grzesiu z Moniką mieli), na bardzo żółtym tle. Ponieważ skrap jest o miłości, która jest wszędzie dookoła, to zgłaszam go też na aktualne wyzwanie na Scrapujących Polkach. A że ślub to niewątpliwie jest chwila dla dwojga, to pasuje również na wyzwanie w UHK Gallery Inspiracje. A że stempel z bąbelkami jest z Agaterii, to i tam zgłoszę na Stemplomanię:

Journey

TUTAJ większa wersja, i jeszcze detale:

Journey

Journey

Journey

A druga wersja jest zielona, z Hanią i balonikiem w kształcie serca, i pasuje do wyzwania “Mała wielka miłość” z bloga Kwiatu Dolnośląskiego:

Daughter

TUTAJ większy obrazek, a poniżej detale:

Daughter

Daughter

PS. A jutro… a jutro to się najem pączków! W żaden inny dzień roku pączki nie smakują tak, jak w tłusty czwartek, nie sądzicie? Przynajmniej ja się nie mogę im wtedy oprzeć.

6 Responses to “Intensywnie”

 1. Oba są super. Pierwszy podoba mi się bardziej ale to, być może, za sprawą fotki (wiadomo, profesjonalna) 😉 🙂

  Nimucha

 2. Piękne LO-sy! Oba bardzo mi się podobają.

  Dziękuję za udział w zabawie – Wikucha z DT Kwiatu Dolnośląskiego.

  P.S. Oba pasują do naszego wyzwania 😉 W pierwszym tez jest serduszko 🙂

  wikucha

 3. Nieasamowite soczyste kolory! Od razu lato wydaje się bliższe…

  IWA

 4. Oba scrapy rewelacyjne!
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu KD. 🙂

  Katrina

 5. Bardzo ciekawe prace. Zachęcam do pokazania ich tutaj http://www.agateria.blogspot.com/2012/02/stemplomania-w-agaterii.html

  Agateria

 6. Allle fajne!!!Pierwszy -przepiękne zdjęcie i cudna oprawa..drugi…przepiękne zdjęcie ,śliczna dziewczynka dziewczynka i cudna oprawa:)))

  JagaBa

Leave a Reply