Jak na mnie, to od nowego roku zrobiłam masę kartek – aż siedem. Do tego sporo journalowo-kolażowych kart, a tylko jednego skrapa. Bardzo dziwne.

Dziś pora na niepokazywane jeszcze karteczki – zacznę od zrobionej przed godziną, na nowe wyzwanie Skrapujących Polek, które bardzo im się spodobało. Kartka z ozdobami tylko przy jednej krawędzi:

Brzeg

Starałam się utrzymać ją w chłodnych barwach, chociaż jak się zaczęłam zastanawiać, jakie to są chłodne, to oprócz zimnego błękitu i srebra nic mi nie przyszło do głowy, zgłupiałam, i w końcu nie wiem, czy faktycznie są chłodne… bo chciałam zgłosić tę kartkę na wyzwanie 7 Dots Studio. Użyłam też naklejki 7 Dots, więc zgłoszę, niech komisja decyduje, czy spełnia kryteria czy nie, bo ja sama nie wiem 🙂

Brzeg

Brzeg

Na pożegnanie z Design Teamem Stempell&Kartoon (i na wyzwanie Mixed Media ze Skrapujących Polek) zrobiłam kartkę z ramką oraz paroma innymi elementami:

Kocham

Zrobiłam naprawdę mediowy mix, użyłam mgiełek, tuszu, farby pękającej, glossy accent, perełek w płynie (nie w formie perełek, tylko jako farbki – rozsmarowałam po serduszku) oraz zrobiłam embossing na gorąco (niebieski motyl):

Kocham

Kocham

Nie pokazywałam też jeszcze kartki z misiem – zrobionej całkiem bez żadnego wyzwania, z czystej chęci pocięcia Uhakowych Watsonów (dostępnych np. TUTAJ):

Dobrej zabawy

Misiu jest na tagu:

Dobrej zabawy

A tag ma wstążeczkę:

Dobrej zabawy

I na koniec dwa maleństwa, mniejsze niż 10×10 cm. Jedno z drzewkiem:

Create

A drugie, biało-czarne, z Drychową żarówką:

Light

Light

To na razie tyle. Planuję zrobić album, ale nie wiem, czy mi się zechce.

6 Responses to “Niespodziewanie polubiłam kartkowanie”

 1. Dziękuję za link :*
  Szalejesz 🙂 Ja od nowego roku bardzo mało kleiłam, powinnam z Ciebie wziąć przykład 😀

  Drycha

 2. Ale śliczny, kartkowy wysyp. Najbardziej spodobała mi się kartka z misiem, jest taka urocza! 🙂

  Chimera

 3. żarówka rulezzzzz
  Popracowałaś 😀

  uhk

 4. Nooo, limit na to półrocze wyczerpany 🙂 Super ta z misiem, pierwsza też w moim guście :))z resztą – wszystkie. Każda inna 🙂

  Barbarella

 5. świetny rzut kartkowania:-) ta krawędziowa podoba mi się bardzo i czarno-biała i z misiem… hmmm, wszystko mi się podoba. Zazdroszczę weny:-)

  mrouh

 6. Wszystkie kartki śliczne! W tej pierwszej rzeczywiście odcienie są chłodne, choć róż generalnie nie jest chłodną barwą. Ale jest chłód 🙂

  Tusia

Leave a Reply