Najwyższa pora pokazać taga, którego zrobiłam na herbacianą wymianę tagową w Collage Caffe. Mój tag jest dwustronny, bo jakoś szkoda mi było zostawiać tę drugą stronę pustą. Na pierwszej stronie jest filiżanka (embossowana, ale nie bardzo to widać):

Herbata

Herbata

Na drugiej stronie jest imbryczek – i filiżanka też, zawieszkowa:

Herbata

Mój tag powędrował do Pshoom, a od niej przyleciał inny na wymianę – oryginalny i z wkładką 🙂

Jako dodatki do herbaty wystąpią tym razem – ATC i kartka. Obie rzeczy zrobione na wyzwania na Skrapujących Polkach.
ATC jest wg palety kolorystycznej, u mnie to rzadkość, bo praktycznie nie umiem pracować mieszcząc się w zadanych kolorach – ale na tak małej powierzchni jakoś mi się udało:

Create

Create

Aktualne wyzwanie kartkowe na Scrapujących Polkach jest naprawdę wyzwaniem, bo wymaga stworzenia pracy z postacią z bajki. Postacie z bajek zasadniczo są dość infantylne i do mojego stylu kartkowego nie pasują (mam jakiś styl kartkowy w ogóle?), ale tym razem mnie wzięło. Początkowo na kartce miała być Dora, ale nie mogłam znaleźć tej metki, na której była, za to znalazłam metkę z kucykiem i zrobiłam malutką kartkę (10×10 cm) – jako wymagany dodatek występują dziurkaczowe wycinanki-gwiazdki:

Kucyk

Kucyk

I powiem tak – mam generalnie wrażenie, że nic nie robię, czas mi przecieka przez palce, a jak przyjdzie do publikowania prac, to się okazuje, że strasznie dużo ich narobiłam. Malutkie są, może dlatego mało czasu zabierają 😉

4 Responses to “Herbata z dodatkami”

 1. cudny herbaciany tag! dziękuję za udział w zabawie:))))

  cynka

 2. Toresku, gdybyś Ty wiedziała, ile czasu ja robię takie małe prace….Cudowny tag herbaciany!!!

  maj.

 3. Tag po prostu wymiata!!!
  A kartka z kucykiem jest przeurocza :).

  Niebiesko_Oka

 4. Świetny herbaciany tag!

  Jagodzianka

Leave a Reply