Skoro już jest 15 kwietnia, to nie będę Was trzymać w niepewności i ogłoszę wyniki candy 🙂

Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia – najchętniej dałabym zeszyt każdej z Was 🙂 Macie super plany na smashowanie! Zachęcam bardzo bardzo – róbcie własne bazy smashowe! To jest samo w sobie świetną zabawą, a potem na takiej bazie, w 100% oryginalnej i jedynej na świecie, kapitalnie się pracuje, i same nieraz będziecie zaskoczone, jak zupełnie przypadkowe kolejne strony rewelacyjnie pasują do tematów, które na nie wypadają 🙂 Jeśli ktoś całkiem nie wie, jak się zabrać do robienia takiej bazy, to zdradzę, że przygotowuję właśnie szerszy wpis na ten temat, więc będzie można się dowiedzieć (chociaż żadnej filozofii w tym nie ma).

A tymczasem chciałam ogłosić, komu postanowiłam wręczyć dwa smashowe zestawy. Nie robiłam losowania, tylko spośród zostawionych w komentarzach pomysłów na wypełnienie zeszytów wybrałam dwa, które najbardziej mnie zaciekawiły, a autorami tych wybranych komentarzy są:

dla zestawu nr 1 – BARBARATOJA

dla zestawu nr 2 – PINEZKA

Gratuluję 🙂 Proszę o przesłanie adresów do wysyłki na maila magda (małpa) list.pl – a po wypełnieniu smashy będę wdzięczna za choćby poglądowe zdjęcia całości! 🙂

Jeszcze raz dziękuję za przyłączenie się do zabawy i życzę wszystkim cudnego ciepłego tygodnia!

10 Responses to “Wyniki smashowego candy”

 1. Dziękuję za zabawę i gratuluję dziewczynom 🙂

  magdalenardo

 2. Gratuluje wygranym i dziekuje za wspolna zabawe 🙂

  Ikemo

 3. Dziękuję!!!
  Już nie mogę się doczekać dwóch dni. Pierwszego, gdy będę smash wezmę do ręki. Drugi to ten, gdy zacznę go wypełniać;-)
  Dziękuję!!!

  barbaratoja

 4. Dzięki za zabawę, Tores!:) A zwycięzcom gratuluję:) Moja pierwsza myśl to było oczywiście “szkoda, że to nie ja”… …ale chętnie zrobię sobie smasza, tylko muszę jakoś obejść problem braku bindownicy. Już zaświtał mi w głowie pewien pomysł, więc może Ci jeszcze podziękuję, że mnie nie wybrałaś;)

  biurkowa

 5. Gratulacje dla dziewczyn:)

  pomieszane-poplątane

 6. kłiiiik! padałam!!! bardzo się cieszę i przebieram rączkami w oczekiwaniu na niego (znad gesso i farb) – jak już pisałam – będę i tak potrzebować jeszcze jednego, którego z pewnością sobie zrobię 🙂 zaraz wysyłam adres i czekam na listonosza 😀

  Pinezka

 7. Gratuluję dziewczynom!
  Ciepło pozdrawiam 🙂

  Jomo

 8. Wpis-tutek będzie na pewno niezwykle pomocny. Jednak nie ma to jak praca zrobiona przez profesjonalistkę :D.

  Jomo

 9. gratulacje

  el

 10. dziekuje za zabawe 🙂 pozdrawiam:)

  frezja

Leave a Reply