Oto kolejny mój art jorunalowy – skrapowy “autoportret” – kilka ich już było, a ten jest niezwykły, bo inny, bo przy jego tworzeniu nastąpiła jakaś zmiana, zmiana punktu widzenia, zmiana myślenia? Dotarło do mnie, że to, co we mnie prawdziwe, to nie tylko to, co boli. Nie tylko trudne chwile mnie definiują. Były, minęły – pamiętam, ale nie muszę myśleć o nich cały czas, czyż nie? I oto kilka kolorowych słów o mnie z chwili przełomu:

Autoportret

Autoportret

Autoportret

Ten wpis żurnalowy zainspirowany jest znalezioną na pintereście stroną ze smasha – jeśli dobrze dotarłam do oryginału, to jest TUTAJ. Bardziej kolorowy od mojego, ale ja uwielbiam naklejki i strasznie chciałam właśnie naklejkowo poszaleć.

Przy okazji grzebania w gazetowych ścinkach znalazłam dwa cudne teksty do kolaży, muszę koniecznie je wykorzystać – jak tylko przejdzie mi migrena. Nie ma to jak zacząć nowy rok dwudniową (oby tylko) migreną.

7 Responses to “Oto ja…”

 1. Aaaaa! Ale super praca! I podoba mi się o wiele bardziej od oryginału, zwłaszcza te chlapania. Tak pozytywnie i wesoło:)

  biurkowa

 2. mnie też się podoba bardziej od pierwowzoru! i bardzo ładnie wyważona/ rozplanowana strona, co przy tylu małych rozsianych elementach jest naprawdę sztuką!

  życzę szybkiego rozstania z migreną!

  coco.nut

 3. A wiesz, że właśnie przed chwilą w pracy usłyszałam, że nie mogę rozpamiętywać tylko złych rzeczy, żeby sobie odpuścić, żeby zobaczyć co dobre… właśnie to samo co napisałaś. Zaczynamy od Nowego Roku? 🙂

  Barbarella

 4. Podoba mi się nowa Tores 🙂 tak trzymać babeczki. Ja od dłuższego czasu skupiam się na tym co dobre, nie rozpamiętuję złych wydarzeń itp… lepiej mi się żyje.

  Kreatywna Uliczka

 5. Świetny wpis 🙂 zmiana, o której piszesz jest bardzo pozytywna. Powodzenia w rozprawianiu się z migreną 🙂

  gieb

 6. I to jest najlepsze jak przy pracy coś się zmienia, coś sobie uświadamiamy 🙂
  Niech Cię głowa nie boli 😉 w tym roku wszystko pójdzie po naszej myśli, a jeśli nie i tak damy sobie z tym radę! 🙂

  Majka

 7. Prymuska idzie spać rulezzzz

  uhk

Leave a Reply