Ostatni weekend spędziłam w fantastycznym towarzystwie i w fantastycznym miejscu – na warsztatach w Wolimierzu prowadzonych przez Cynkę, a pracowałyśmy na materiałach z UHK Gallery oraz z Wycinanki (tak naprawdę większość weekendu spędziłam w pociągach, ale cóż, taki los, jak się mieszka na końcu świata, a jedzie na warsztaty na drugi koniec świata). Było szalenie intensywnie, zdążyłyśmy zrobić taga, notes, trzy wielkanocne kartki oraz obrazek na blejtramie, który tu właśnie pokażę.

Obrazek ma przedstawiać Hanię w sukni z tekturek z Wycinanki – robienie go było super zabawą, nawet, jeśli efekt końcowy nieco przypomina dziecko siedzące na kupie chrustu.

Suknia

Suknia

Większa wersja TUTAJ.

W planie mam zrobienie podobnego obrazka z Zuzią, ale najpierw trzeba zakupic blejtram odpowiedniej wielkości… więc pewnie trochę mi zejdzie.

Natomiast jeśli chodzi o warsztaty, to jeśli tylko będziecie mieli okazję uczestniczyć w Cynkowych warsztatach – koniecznie to zróbcie, na pewno będzie genialnie! (TUTAJ można zerknąć, co się szykuje i gdzie.)

3 Responses to “Suknia”

 1. Rewelacja! Bardzo, bardzo mi się podoba! Fajne tło, fajny cień Hani, fajna faktura sukienki 🙂

  asia_wu

 2. Piękna ta kupa chrustu w Twoim wydaniui! 🙂

  IWA

 3. Farciara! – oczywiście Ty 😉
  Hania – boska!

  SiódmyAnioł

Leave a Reply