Zupełnie niespodziewanie rozkręciłyśmy z Michelle niezłą imprezę na facebooku: Polski Card Makin Day 🙂 W dwa dni zorganizowałyśmy 18 wyzwań kartkowych, z czego 15 było z nagrodami od sponsorów, których też znalazłyśmy przez te dwa dni. W zabawie wzięło udział ponad 160 osób i stworzyły absolutnie przepiękne kartki! Ja sama zrobiłam 8 kartek, to chyba więcej niż przez cały ten rok dotychczas! Bawiłyśmy się świetnie, działo się bardzo dużo i mamy plany, żeby jakoś to pociągnąć dalej, ale na razie ciii, kombinujemy, przygotowujemy…

Tak wygląda stosik moich kartek z imprezy:

Stosik

Kartkowanie zaczęłyśmy od liftów z prac zdolnych koleżanek, Cynki

Cynka

Moja wersja:

Lift Cynka

i Mosi

Mosia

I moja wersja:

Lift Mosi.

Michelle wymyśliła cudne wyzwania na kartkę z czymś do jedzenia:

Sweets

I na kartkę zrobioną z kart do Project Life (karty z Family Portraits świetnie się sprawdziły!) oraz na kartkę jesienną – połączyłam te dwa wyzwania w jedno i jestem bardzo zadowolona z efektu:

Jesien

Wyzwań było dużo więcej, reszta kartek następnym razem 🙂

5 Responses to “Kartkowe szaleństwo czyli polski World Cardmaking Day na facebooku”

 1. Śliczne te kartki, najbardziej spodobała mi się ostatnia 🙂

  Chimera

 2. Jeszcze raz-WOW, szacun,gratulacje!Twoje kartki superowe ,a przecież tworzone w wariackich warunkach:)Powiem Ci,że teraz bez tego powera od Was i ograniczeń czasowych ,chodzę koło kartki na wyzwanie u Inki już trzeci dzień i nawet nie zaczęłam:)))))

  Umbrella

 3. Wszystkie piękne, ale te kawowe mnie uwiodły najbardziej 😉

  Dagmara Gorczyńska

 4. Podziwiam pomysł, podziwiam wydajność, podziwiam przedsięwzięcie, podziwiam… A przede wszystkim – DZIĘKUJĘ! Fajnie było!

  SiódmyAnioł

 5. wspaniałe kartki! podziwiam za zrobienie tylu w tak krótkim czasie, ale to chyba zasługa super towarzystwa, w którym się tworzy! pozdrawiam 🙂

  Anna Nowicka

Leave a Reply