Jednego, dwa, ewentualnie siedem – szczegónie w tak pięknych okolicznościach twórczych (i niepowtarzalnych) jak na Dolnośląskich Warsztatach Craftowych, których 15 już edycja odbyła się w ostatni weekend we Wrocławiu. Jak zwykle OGROMNE podziękowania i wyrazy podziwu dla organizatorów (Kwiat Dolnośląski) z Krulikiem na czele! Pojechałam już nakręcona na LOsy przez działającą od niedawna na FB nową twórczą grupę – która ma się skupiać głównie na LOsach właśnie – więc jak tylko siadłam, to od razu zabrałam się do pracy i zrobiłam naprawdę siedem scrapów. Dziś wrzucam dwa.

Na rzeczonej grupie, za sprawą Katasiaczka, zabrałyśmy się za robienie skrapowego alfabetu, czyli po prostu LOsów z tematami na kolejne litery (słowa sobie każdy sam wybiera). Ja zaczęłam od R, bo takie akurat miałam zdjęcie:

Rodzina

Rodzina

Drugi skrap zrobiłam taki bardziej minimalistyczny, bo coraz bardziej mi się podobają graficzne, proste papiery. Zdjęcie z Helu, lato 2017.

Magdalena

Takie ładne napisy mi się wybrały i kwiatki kolorowe:

Magdalena

Magdalena

Niedługo reszta, a nowe już się tworzą – wygląda na to, że jest szansa, że w tym roku nadrobię trochę zaległości LOsowe.

One Response to “Lubię sobie zrobić skrapa”

  1. Super te scrapy, pierwszy wpadł mi w oko 🙂
    W tym roku też mam zamiar skupić się głównie na LOsach, już nawet dwa udało mi się skleić.

    Chimera

Leave a Reply