Trochę mi się obsunęła publikacja calineczek, bo marzec się zaczął wrednie, pechowo i dołująco, i zapomniałam. Zresztą luty, zwłaszcza druga połowa, nie był o wiele lepszy.


Nawet jak na mnie -wyjątkowo dużo calineczek o jedzeniu:


Trochę mi się obsunęła publikacja calineczek, bo marzec się zaczął wrednie, pechowo i dołująco, i zapomniałam. Zresztą luty, zwłaszcza druga połowa, nie był o wiele lepszy.


Nawet jak na mnie -wyjątkowo dużo calineczek o jedzeniu:


This entry was posted on Tuesday, March 6th, 2018 at 21:49 and is filed under Cal-endarz, Drobiazgi, Stemplowanie. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
Comments are closed.
Warsztat Tores [email protected] Tores
I feel dirty theme by studio ST
Entries (RSS)
and Comments (RSS).